Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem fut a BATTLEFIELD 2...

Miért nem fut a BATTLEFIELD 2 Win7 op. Rendszer alatt?

Figyelt kérdés
(Win7 64 bit-es op.rendszerem van.) Eredeti a játék, és mikor elindítanám, fekete képernyő, majd kettőt villan (kb. másodpercenként), és minden hibaüzenet nélkül kilép az asztalra. Patch meg minden megvolt. Valami ötlet ha van valakinek, azt megköszönném!
2011. szept. 16. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem megy, mert a Win7 egy kalap szar. Én is rengeteget szoptam vele. Csinálj még egy partíciót, pakoljál rá xp-t és sok ősz hajszáltól mented meg magad.
2011. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

a win7 csak annak szar ki nem tudja hasznalni

allitsd be h rendszergazdakent es xp kompatibilis modban futtassa a jatekot

nalam minden jatek elfut igy

2011. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
@andrysh Próbáltam, de akkor is ugyanezt csinálja.
2011. szept. 16. 20:56
 4/15 anonim válasza:
64%

xp rá a gépre és megy,ha meg nem tetszik a kinézete tölts le egy win7-es vagy egy vistás kinézetet,oszt cső'.


Ha az xp-n se megy,akkor a géped szar.

2011. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
mert rendszergazdai jogkör szükséges!
2011. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az meg van!
2011. szept. 17. 11:37
 7/15 anonim ***** válasza:

Látom itt nagyon osztják az észt, egy 10 éves oprendszer a jó? Akkor 5 éve a W95 volt a király? Sőt, a DOS.


Egy kis guglizás után, azt írják, hogy próbáld meg azt, hogy a Dokumentumjaid között a Battlefield 2 mappán belül lépj be a Profilesba. Ott elvileg kell lennie egy Defaultnak + akár 4 számjegyű mappá(k)nak is. Gondolom neked csak a Default van, mivel nem tudtad elindítani. Belépsz, és az Audio.con-ban (jegyzettömbbel nyisd meg) elvileg kell egy ilyennek lennie:

AudioSettings.setProvider "software"

Ezt írd át hardwarere:

AudioSettings.setProvider "hardware"

Mentés. Ha így nem jó, akkor próbáld még meg a Video.con átírását. Ugyanazon a fórumon kint volt, hogy az egyik srác ismerőse csak 1600x1200-ban tudta elindítani.

A Video.con-ban nekem pl. ez van a felbontásnál:

VideoSettings.setResolution 1280x720@60Hz

(ablakban tolom)

Persze csak a szabványfelbontásokkal próbálkozz. (Ha mégis vannak 4 számjegyű mappáid, akkor oda is rakd be mindig ugyanazokat a beállításokat, csak hogy ne tudjon belédkötni a játék.)

Egy DX9-t is frissíts:

[link]


Én is W7-n játszom, de semmilyen problémám nem volt vele. Feltettem, és indult is. Nem kellett kompatibilitási módba rakni, rendszergazdaként indítani.

2011. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jut eszembe. Ha nem patchelted, akkor tudtommal sok felbontást nem támogat, és a szélesvásznú felbontások is (már ami van benne alapból) csak széthúzzák a képet. 1.50-s patch (Lehet, hogy már előtte is. Sosem próbáltam. Csak az alapjátékot és 1.50-st játszottam) után sokkal több felbontást támogat, és a szélesvásznas mód is normálisan működik. Gondolom feltetted már, de ha még nem, akkor próbáld meg, lehet, hogy segít. Csak az a sz@r, hogy 2.5GB az 1.41-el együtt.
2011. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, megpróbálom majd. Az Audio-t már próbáltam átírással, akkor nem működött. Lehet, hogy a video átírása majd segít.
2011. szept. 17. 17:57
 10/15 lekvarcica ***** válasza:

Egyszerű...

- Ki kell választani a win 95-ös kompatibilitást.

- Játékot elindítani.

- Ezután újra kéri az acc-odat.

- A Grafikai beállításokhoz nem szabad nyúlni azon kívül, hogy kiválasztod, hogy a legjobb legyen. (high)

- A hangot, és egyéb beállításokat újra be kell állítani.


Ezután menni fog a játék és végre te léphetsz ki magadtól ha megunod és nem a játék vág ki az asztalra mindenféle hibaüzenet nélkül. :)


Jó játékot!

2012. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!