Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » F. E. A. R tulajdonképpen...

F. E. A. R tulajdonképpen miről szól?

Figyelt kérdés

Engem leginkább Alma érdekelne.Amit tudni lehet róla az jól esne (:.Ja és az ilyen Projekteket tudom.


Fear 3-végén tulajdonképpen meghal Alma ?És tényleg Becket-től terhes ? Valaki magyarázza el !(Játszottam velük).


2011. szept. 2. 20:20
 1/7 oOCsabiOo ***** válasza:

Nekem úgy mesélte a haverom hogy az a szellem aki mindig felvillan Alma úgy hívják.Akivel vagy karakter annak az anyja az Alma és valamiért kísérti.


Ha végigviszed az első részt a végén ledobnak egy atombombát és egy helikopterrel menekültök el, majd amikor minden lenyugodott kivillan Alma feje a repülőgép alján. Ennyit tudok mondani :D

2011. szept. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen elvileg Alma megerőszakólya Becket-et.(Szegény hapi, én nem lettem volna a helyében)

Kettő:

[link]

2011. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aha értem.

Fear 3-végén tulajdonképpen meghal Alma ?

Alma-nak valami képessége van nem ? Mert HA jól tudom akkor már 6 évesen szült.(persze kómában).Harlan Wade őőő fear3-ban miért lesz szörny ?

2011. szept. 3. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A F.E.A.R 3-nak a végén melyik befejezés tetszett? Nekem Point Man-es olyan szomorú és szép a befejezése, de Fettel-er undorító, egyből neki lát széttépni szegényt. És ugye a végén születik egy gyermeke: 3rd Child.
2011. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem a Pointman.Fettel szerintem is undorító volt.De nem értem ,hogy miért "tépi" szét..Ráadásul akkor TÉNYLEG meghal.Mert szerintem a GOOD befejezésnél csak eltűnik egy "időre".(Aztán vissza jön és mindenkit megöööööööööööl.XD ).

Amúgy ALMA érzelmi szálakat érzett Becket iránt nem ?

2011. szept. 3. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, Becket különleges volt.

[link]

2011. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!