Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudják egyáltalán a mai...

Tudják egyáltalán a mai 12-13-14 éves, eléggé fiatal tinik, hogy Fluor Mizu? C. száma miről is szól tulajdonképpen, vagy csak azért hallgatják, mert "mások azt mondták, hogy ez a menő"?

Figyelt kérdés
Érdekelne, miért rajong ennyi 12-14 éves, valamilyen szinte még éretlen tini ennyire egy olyan zenéért, ami a nemi együttlétet boncolgatja, és jóformán semmi értelme nincs a szövegnek.~~
2011. aug. 30. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem azt se tudják, miről szól a dal :P Ők még nem gondolkodnak ilyesmiken :P
2011. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hmm... igen-igen. Viszont h ha magamból indulok ki (ami ennél akérdésnél régen rossz!), akkor azt kell mondjam, én nem tudom imádni egy számot, ha halvány lila gőzöm nincs arról, hogy miről szól xPPP
2011. aug. 30. 01:16
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne tudnák, hogy miről szól?

Te nem tudnád ha 12 lennél?

Amúgy nem szól semmi különösről.

2011. aug. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Biztos tudják de nem érdekli őket. Csak azért hallgatják mert szerintük menő.
2011. aug. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Bár én nem szeretem de sztem olyan gáz ez a dal hogy többször szakadtam a röhögéstől mikor hallgattam :D

2011. aug. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is gáz, meg ez a Fluor is olyan antisztár vagy nem is tudom, én biztos nem figyelnék fel rá, olyan bamba képe van. Amúgy biztos jó gyerek, de szerintem nincs benne ennyi, mint amennyire felkapták.
2011. aug. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az úgy fos,ahogy van. Semmi hangja a csávesznak. Nem véletlen van eltorzítva.
2011. aug. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

És te tudod hogy nem szabad általánosítani :D. Én pl: csak is metált hallgatok szóval különc vagyok.


A szövegnek tényleg nincs semmi értelme csak növeli az egoizmusát. Főleg a "zene" végén.

Mint amikor a WWE-ben azt mondta CM Punk hogy: Rey Mysteriot már 500-szor megvertem és nem az egoizmusom akarom növelni meg dicsekedni.


Az a tini azért rajong érte mert a mások szerint "ez menő". Szerintem nagyon nem. Állítólag ez Rap amit énekel. Nem akartam elhinni hogy ideáig rontják a rap hírnevét hogy az ő zenéjüket annak nevezzék.

2011. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maga Fluor se tudja, primítivség ez az egész. Főleg az, hogy egy jó számnak sokszor 100.000 megtekintése sincs, míg ezt a mocskot 11 millióan látták, a 10 milliós országból.
2011. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korosztály már kb. 9-10 évesen 100%-ban tisztában van mindennel. Xd Nem tom milyen 50 éves kérdezhetett ilyet.
2011. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!