Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption párbaj?

InFamous96 kérdése:

Red Dead Redemption párbaj?

Figyelt kérdés
csak nagyon ritkán nyerek akkor is csak nyomogatok össze vissza
2011. szept. 2. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ja.. csak ebből nem értek túl sokat:/
2011. szept. 3. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal én is szenvedtem, aztán rájöttem, de már elfelejtettem...Ja megvan, valami olyasmi rémlik, hogy az is számít milyen színű a célkereszt. Talán fehérnél érdemes nyomni, vagy valami ilyesmi, mert ha nem jókor nyomod, csak össze-vissza, akkor csak kicsiket megy fel a csík, és nem telik be mielőtt szétlőnék a kobakod. Szóval figyelj a célkereszt színére, de nem biztos, hogy a fehér a jó. Meg asszem azzal egyből véget lehet neki vetni, ha a kezéből kilövöd a pisztolyt, de ez nagyon nehéz.
2011. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szvitek99 válasza:
ha megkezdődik a párbaj, (dead eye) ha ps 3 an van meg akkor nyomd meg az L2- ŐT. akkor megjelenik a kereszt és az r1 el bemérheted hogy hova akarsz lőni. érdemes fejre,vagy vállra. ha tiszteletet, (honort) akarsz szerezni akkor tegyél egy keresztet a lövő kezére mert akkor kilövöd a kezéből a revolvert. és máris kapsz 200 honort! sok sikert!
2012. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!