Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb a legutóbbi...

Melyik a legjobb a legutóbbi pár NFS szériából?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje (3-4 éve kb.) nem igen játszottam velük mert valahogy elment a kedvem az ilyen típusú játékoktól, viszont hallottam néhány baráttól, hogy annyira nem jók a 'mostanában' kijött darabok. Én legutóbb még az NFS carbonnal játszottam de úgy igazán a most wanted számomra a legjobb (ez jött be leginkább). Szóval az újabbak közül melyiket ajánlanátok?
2011. szept. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük a Carbon után, én hogyan gondolom:

ProStreet: nem játszottam vele, nem érdekelt az már, de nem lett olyan jó a közhang alapján

Undercover: Felejtsd el

Shift: Ez egy új szél a szériában, sokkal inkább szimulátorosabb, mint sem árkád sínautózás ész nélkül. Pálya autózás, nincsenek nyílt városok, mint az előzőekben.

Hot Pursuit: Ezt mindenképpen próbáld ki!!! Nagyon jó lett, visszatér a régi NFS hangulat, kicsit olyan mint a Most Wanted, nekem nagyon tetszett.

Shift 2: Én ezt már nem vittem végig, kb. ugyan arra számíts, mint a Shift esetében. Szimulátorosabb beütés, pálya autózás.

Run: Na ez megint egy érdekes dolog lesz majd ősszel, én biztos kipróbálom, jónak tűnik. :)


De a jelenlegi felhozatalból a Hot Pursuitet mindenképp ajánlom!

2011. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nálam a Need for Speed az ötödik részig, Porsche Unleashed után volt Need for Speed. A Hot Pursuit 2 már nem lett olyan jó, utána meg nálam elindult a széria lefelé egy lejtőn. Az Undergroundot sokat nyúztam, annak a második része sem lett olyan rossz, a Most Wantedben jó volt hogy visszatértek a rendőrök, Carbon kb. Most Wanted 2, a többit meg leírtam. De mindig hiányoltam valamit, vagy az éjszakát, vagy a nappalt, vagy a rendőrt, valamit mindig kivettek az adott részből. És egy idő után már uncsi volt számomra a szénnétuningolunk mindent dolog. Első kommentelő voltam.
2011. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
után = ig. Tehát az ötödik részig. Elnézést a sok kommentért.
2011. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nfsu1-2 a legjobb, aztán carbon sem volt rossz, msotwanteddla nem nyomtam, shift egy fos, shift2 szintén, hotpursuit is ganyé, prostreet is ugyan úgy. igazából félévente jönnek ki részek és kb hulladék mind
2011. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj a Shift-tel meg a Hot Pursuittal? Nagyon jó, hogy a Shift vitt egy kis újítást ebbe az egészbe, a Hot Pursuit meg végre egy vérbeli NFS. Játszottál az Underground előtti részekkel? Az NFS nem az Undergrounddal kezdődik. :)
2011. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!