Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg kell csinálni a gta-ba a...

Meg kell csinálni a gta-ba a az autó iskolás küldit meg a repülő vezető küldit?

Figyelt kérdés
mindig azzal szarakodok különben a z betűt se tudtam meg csinálni :(
2011. szept. 3. 16:08
 1/3 A kérdező kommentje:
valaki segít pls
2011. szept. 3. 16:10
 2/3 anonim ***** válasza:

mit nem tudsz?

a "Z" az nekem is nehéz volt!

Irj privit azt elmondom!

2011. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Johnny1 ***** válasza:
Ha 100%-os teljesítést akarsz elérni a játék végén, akkor a felfestéseket, a patkókat, és minden szart meg kell keresni. + még a mellék küldetéseket is teljesítened kell. Egyébként a te "Z" betűs küldid az elég nehéz tényleg:) Én csak 3-ra tudtam megcsinálni. Na mind1...az autós iskolás küldetést és a repülőgépest nem kell teljesítened ha csak simán teljesíteni akarod a fő küldiket, magyarán kiakasztani a játékot. Azthiszem ha csak a kötelező küldiket csinálod meg 84%-os lesz a teljesítés. De ez már kiakasztásnak számít. Ha az autóst meg ezeket nemcsinálod meg akkor is kiakasztod. A Z betűs küldid ugye (nem emléxem a város nevére régen játszottam) abban a városban van amibe van a villamos? mert ha igen, akkor az nehéz..ha máshol van akkor az köönnyű:D
2011. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!