Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrama repülő visszatér?

Skyrama repülő visszatér?

Figyelt kérdés

1.Mennyi idő mulva kerül vissza automatikusan a gépem a hangárba? És a legfőbb:hogy olyankor kapok érte pénzt?

2. Ha egy olyan reptérre küldök repülöt, ami épp offline, akkor ki látja el a gépet? és küldi vissza?

3. Vagy ha nekem küldenek, és nem vagyok online? Akkor kapok érte pénzt? vagy nem?


2011. szept. 14. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

automatikusan annyi idő mulva ér vissza a hangárba, amennyit alul kiir. ha egy offline repülőtérre küldesz repülőt, akkor ellátják automatikusan, viszont az illető akinek küldted( aki offline) nem kap érte semmit.

ha neked küldenek, és nem vagy online akkor nem kapsz érte semmit.

2011. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha a saját gépem jön vissza, és offline vagyok, akkor automatikusan visszakerül a hangárba, de mennyi idő múlva? mert azt már nem irja ki, csak hogy zöld, és le lehet szállni. de ha letelt az az idő, akkor kapok érte pénzt?
2011. szept. 16. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos nem.:( ez is azért van hogy legyél mindig online
2011. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!