Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek azok a Playstation 3...

Melyek azok a Playstation 3 játékok amelyeket feltétlenül érdemes megvenni "must have kategória"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
God of War Trilogy, Metal Gear Solid 4, Uncharted sorozat, Littlebig Planet hirtelen ezek jutottak eszembe.
2011. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

WRC3 eddig a legjobb autós játék, amivel játszottam! A Shift1,2 is nagyon jó, de ez egészen más. A Driver San Francisco se rossz, bár egész más zsáner. Nem tenném a must have kategóriába, de elég jó. A GT5-nek nagyonjó a grafikája, de szerintem túl steril, nekem inkább arcade-játéknak tűnik, mint szimulátornak. először jó, mert sok autó és lehetőség van benne, de gyorsan meg lehet unni.


A Race driver grid is érdekes, továbbá az F1 2012 is elég jó, az utóbbit nehéz játszani, úgyhogy eléggé kihívás, szerintem ha F1-rajongó vagy, tetszeni fog (bár sokban nem különbözik a 2010,2011-estől...)


Szóval ezek mind jók, de szerintem legjobb a WRC3 (és ezt mondom én, aki eddig nem szerette a rally-játékokat, inkább az aszfalt volt a barátom, de ez a játék kifordított magamból :D )

2013. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!