Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PlayStation - Érdemes még...

PlayStation - Érdemes még PS2-t venni vagy PS3-ban gondolkodjak inkább?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
PS3 hát nem egyértelmű? :D
2011. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már, hát még gyártanak Ps2-t és játékokat is hozzá, akkor meg?! De én is inkább Ps3-ra tippelek hahahaha...
2011. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem egyértelmű az áruk közti különbség miatt... ezek szerint PS2-höz is vannak még játékok, nem teljesen vak vágány, ha mégis az lesz belőle. Köszi a válaszokat.
2011. okt. 24. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg fasza játék van ps2 re is csak mondjuk sok már kijött ps3 ra is ,de még így is van fantázia a dologban . Ettől függetlenül ps3 ha van cashed ha nincs jó a ps2 is bár mivel nincs social life így eléggé zezonális a vele való játék
2011. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. okt. 26. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

MEGÉRI!!!!!!!!!!

A ps3 nagyon modern: 3D, HD tévén csúcs grafika..stb..!

De ez nem minden!!! A ps2-ön rengeteg jó játék van, és a ps2 grafikája is nagyon szép..!!!

Nekem az számít leginkább,hogy kivehető legyen az ember, a környezet, a táj, pl: egy autó, és jó legyen a játék...! A ps2 ezt tudja, de már a ps1 is tudta ezt..!!! Sőt,régi nagy kedvencem a Super Nintendo.. D: :D

A ps1-nek is nagyon jó grafikája volt, a ps2-nek még jobb, a ps3-nak pedig már csúcs grafikája van...!!!

De a csúcs grafika nem minden...!!!

Emlékszem mikor kijött a ps2, mekkora durranás volt...! Szinte mindenki ps2-őt akart..! Mikor kijött a ps3, na ott már ezt a lázt nem annyira éreztem!!! Az elmúlt 20 év legsikeresebb konzolja szerintem a ps2..!!! És azért nincs annyira rossz grafikája, hogy ne lehessen vele játszani...!!! És NINTENDOS vagyok..!!!!!

Egy 2012-es hír arról is beszámolt,hogy még mindig sokan akarnak ps2-őt venni, és nem győzik gyártani!!! Ez hatalmas dolog!!!!!!!!! És úgy,hogy 5 éve van piacon a ps3..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jó öreg ps2! :D

2012. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!