Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok a Doom Builderrel...

Hogyan tudok a Doom Builderrel ajtót csinálni?

Figyelt kérdés
Tudok ajtót csinálni nem az a baj hanem hogy csak egyik oldalról nyílik. Mit csinálok rosszul? Tutorial videókat ne linkeljetek megnéztem őket mindent úgy csinálok de nem jó.
2011. szept. 4. 17:51
 1/1 anonim válasza:

Hát hallod ezt így nehéz lenne elmagyarázni.de azért megpróbálom elmondani.Az első legfontosaab lépés:Először a 2 szobát csináld meg,ne az ajtó helyét!Ha megvan a 2 szoba,akkor válts sectors módba.amennyi helyet kihagytál,azt sectors módban csináld meg az ajtónak.Aztán az ajtó két bejáratára tedd rá valamlyik door parancsot.a tetőt pedig 0-ra tedd.ennyi.

Bár kérted h ne linkeljünk videót ezeket nézd meg.A neve:Doom builder bemutató.6-7 része van.egy magyar csávó beszél és mutatja is.Én is tőle tanultam meg a doom builder használatát és olyan wadot gyártottam h egy házi bajnokságon első lettem.

Na de itt az első rész linkje:(ha jót akarsz nézd meg az összeset mert télleg hasznos!!!)

http://www.youtube.com/watch?v=t-e7wYhol68

2012. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!