Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó vadászos játékot...

Milyen jó vadászos játékot ismertek? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék letölteni 1-2 vadászos játékot, de nem tudom, hogy melyiket. Melyik a legjobb vadászos játék(grafika, élmény, stb.)? Illetve még milyen jó vadászós játékot ajánltok? Kösz.
2011. szept. 6. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyet ismerek,de szerintem nagyon realisztikus minden tekintetben:


[link]


Ingyenes online játék.

Sokat nem játszottam vele mert kib@szott nehéz.Mint a valóságban adott mit kell lelőnöd,azt meg kell találnod vagy ha tudod hol van,ki kell lesned,csapdába kell csalnod...Frankó game de igazán élvezni csak akkor tudod ha igaziból élvezed a vadászatot.Sok türelmet és szabad időt igényel.Nekem csak az egy napba telt mire rá jöttem hogy kell betárazni..Ne kérdezd már elfelejtettem :)


Próbáld ki.

2011. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az ilyet, most ami nagyon bejön az a Cabela's Big Game Hunter 2009, a 2010-es és 2011-es nem jött ki pc-re, de ez is tuti.
2011. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szakalt ***** válasza:
100%

Far Cry 2

legjobb zebra vadasz szimulator

2011. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a Cabelas's Big Game Hunter 2010 nem jött ki pc-re egyáltalán csak xbox 360-ra és ps3-ra
2011. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rush. válasza:

Az első válaszolótol kérdezném,hogy a thehunter 2012 ért ! Ha normálisan akarod játszani fizetni kell nem ? Mert én sehová nemjutottam csak őzet lőhettem !!



Köszönöm !

2012. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!