Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dirt3 nincs teljes képernyőn...

Dirt3 nincs teljes képernyőn mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A Dirt3al játszom és nagyon jó játék meg minden csak egyszer leraktam tálcára Alt+Tabbal és azóta nem teljes képernyőn van hanem látszik az asztal és az ablak próbáltam állítani a grafikán is meg meg a piros X melletti ikonnal de ugyanúgy maradt kezd idegesíteni ezért lécci segítsetek a válaszokat előre is köszi :D .
2011. szept. 10. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

alt+enter

vagy

F11

vagy

keress valami window vagy full screen beállítást a menüben

2011. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszy megpróbálom
2011. szept. 10. 12:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Alt+Enter bejött nagyon szépen kösziii
2011. szept. 10. 12:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Már csak 1 olyan gondom lenne, hogy a cracket vírusnak jelzi pedig nem vírusos és mindig amikor játszani akarok ki kell kapcsolni a vírus irtót + a cracket be kell másolni ncore-ról szedtem le a játékot de ott nem találtam hozzá másik cracket ha tudsz valahol linkelj lécci köszi
2011. szept. 10. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a cracket mindig virusnak jelzi,de nem az.a virusirton belül hozzá kell adnod a kivételekhez.
2011. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!