Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj az eredeti GTA...

Mi lehet a baj az eredeti GTA 4-nek és van-e valami megoldás?

Figyelt kérdés

MEGRENDELTEM A CD GALAXISTÓL(TEHÁT EREDETI MIELŐTT ÍRNÁ VALAKI HOGY VEGYEM MEG)egy komplett kiadást az episodes from liberty city is benne van.az a játék indul minden hiba nélkül.a gta 4-et telepítem,beírom a kódot,elfogadja írja hogy sikeres az aktiváció,indítom bejön egy ilyen kis fekete ablak a monitor bal oldalán amit nem lehet kinagyítani,az eltűnik aztán azt írja hogy RGSC működése leállt a windows megoldást keres a problémára.de végül semmi az az ablak is eltűnik és kész.már vagy 6 alkalommal raktam újra,futtattam rendszergazdaként,csináltam kompatibilitást is vistához,xp-hez de semmi.a gépem összetevői:

win7 32 bites operációs rendszer

nvidia geoforce gt 9600 videokari

2 magos pentium(r) dual-core CPU E6500 @ 2.93GHz 2.93 GHz proci

2.00 gb ram

és kérem ne írjátok azt hogy töltsem le torrentel mert először azzal szedtem,1 nap volt míg lejött,ott is crackeltem de RGSC hiba volt ott is


2011. szept. 10. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


innen töltsd le a rockstargames social clubbot.


1 lépés: DOWNLOAD Rockstar Games Social Club FULL install

2 lépés: DOWNLOAD Rockstar Games Social Club Update

2011. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
így se jó.amikor ráklikkelek mindig azt írja hogy rgsc működése leállt.nem lehet esetleg a social club nélkül futtatni?
2011. szept. 12. 20:42
 3/5 A kérdező kommentje:
na visszavonom.úgy néz ki most elindult a launcher.holnap majd újrarakom a gta 4-et mert most nem akarok rá szánni 1 órát mert annyi kb. míg felrakja
2011. szept. 12. 21:06
 4/5 A kérdező kommentje:
hú naon köszi szépen.most már végre indul és naon faxa gém :D
2011. szept. 13. 15:25
 5/5 Balintka0210 válasza:
Én nekem is ugyan ez a bajom!! :( elolvastam minden kommentet de így se jó! mi a szart csináljak valami ötlet! :/
2014. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!