Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mértvan Minecraft jail közben...

Rajmi97 kérdése:

Mértvan Minecraft jail közben farkas? (Fontos nagyon)

Figyelt kérdés
Multiban csináltam saját szerón jailt és amikor valaki berakok oda /jail name oda rakja de rögtön megidéz 3 farkast ami veszett és megöli azt akit oda raktam és mindenkit aki a közelében van addig amíg benem írom h unjail mért van ez segítsetek légyszi... ( a farkast hiába ölöm meg újra terem)
2011. szept. 18. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
xd jo megszívathattad azokat akik oda kerültek xdddddd
2011. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szerencsére nem xDDD mert csak a tesómmal vagyunk még ketten csinálgatjuk a páját és öt raktam be de semmije nem veszett :)) és tudna valaki segíteni eltüntetni ezt a hibát?
2011. szept. 19. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hiba. Ez a pluginba van benne. Azért nem veszt semmit, mert mielőtt bekerül a börtönbe, egy "Képzeletbeli ládába" teszi a cuccait, és mikor kiveszed a börtönből, visszaadja. Szóval ez csak akkor szívás, ha közel van a jail a másik játékoshoz, és mikor a "rab" meghal, akkor a közelben levő játékosokat támadják meg :S
2011. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nekem nemkel ilyen hülyeség csak az jó lenne ha a rabot berakja a börtönbe és a farkasokat köré kívülre idézi meg hogy vigyázzanak rá de a rabot nem is a börtönbe teszi be hanem a börtön elé ott meg megtalálják a farkasok akkor mit tudnék csinálni?
2011. szept. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!