Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki csinál velem és a...

Valaki csinál velem és a haverommal 1 minecraft sorozatot?

Figyelt kérdés
Hello! A haverom és én szeretnénk csinálni 1 sorozatot,de nem veszi a fraps az én hangom,mert ő csinálná-venné fel a vidit. Esetleg valaki nem szeretne csatlakozni hozzánk,és akkor venné a vidit fel-töltené youtube-ra. És persze a szerveremen forgatnánk ;) Ha valaki-t érdekel az irjon ide,aztán vegyen fel skype-ra: gdavidboy a nevem ! Üdv: Davidboy
2011. okt. 29. 11:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
De béna vagy, hogy nem tudsz egy kamerabotot betenni...
2011. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Höhh,nem is én venném fel a vidit,hanem a haverom,ugyhogy befoghatod a pofádat-.-" Am is ha csak negatív véleményt irsz,mért kell leirnod? Tartsd magadba-.-"
2011. okt. 29. 11:57
 3/37 anonim válasza:
100%
talán én :)
2011. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
tevagyok,van skype-d ?:D
2011. okt. 31. 11:09
 5/37 A kérdező kommentje:
Ha van vegyél fel : gdavidboy
2011. okt. 31. 11:10
 6/37 A kérdező kommentje:
Mért csak negatív véleményed van? Igen,10 éves vagyok,és ? Te sem tudtál gondolom kicsin sok minden-t. Még sosem probáltam videózni.Segíteni kéne másokon,nem leszarozni meg minden. (tevagyok,nem neked szólt)
2011. okt. 31. 11:12
 7/37 BácsMarci ***** válasza:
0%
most mit szaroztok itt a kutya fátokat.....am 10-évesen? háááát nem tom 10 évesen még anyád melléből szopsz...én is 12 vok és hidd el csak ezzel fogsz foglalkozni és -1 ek leszneka dokgáid
2011. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%
én meg 16 úgyhogy jogomban áll beszólni
2011. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Answarez ***** válasza:
100%

Loooool 12 éves osztja az észt hogy a 10 éves még kisgyerek de ő már old spice reklámokban szerepel. Idefigyelj öcsi:BÁRKI hamarabb beszolhat neki mint te.

Az hogy fiatal nem feltétlenül jelenti hogy nem jó minecraftos,és nem tud jó videót összedobni.

Viszont te mentalitásod egy 5 éves szintjén van.

Ha csak így tudod felfogni a dolgot hogy Cöhh én 2 überisten évvel idősebb vagyok,ugyhogy többet érek. Naja.

Úgyhogy 12 éves gyönyörű teljesítményeddel együtt ásd el magad a hátsó kertben. Láma.



U.i.: A Kérdezőnek sikerült kiírnia (2 év ide vagy oda) hogy "vagyok". Neked sikerült leírnod hogy "vok".A Két szó között az egyetlen különbség az "agy".És Gratulálok ha te két évvel ezelött "még anyád melléből szop"-tál.



Hogy a kérdésre is válaszoljak,ha kell segítség,szívesen segítek.

2011. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
A pi***** már hogy mindenki a korommal b*szogat :,( nem lehet békén hagyni? Am is hogyha ennyire bénának tartotok,akkor minek kell velem foglalkozni? Mért irtok? Utolsó kommentelő: Köszönöm,de már 2 ember bejelölt skype-n,lehet hogy te vagy az egyik :D. És az bekaphatja aki b*szogat -.-"
2011. nov. 4. 08:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!