Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az értelme, célja a Minecra...

Mi az értelme, célja a Minecraft-nak?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődök,mert azt tapasztalom hogy egyre népszerűbb.


Azt tudom hogy kockákból lehet építkezni és bármit létre lehet hozni és bányászni,craftolni kell.


De ezen kívül mi értelme?

Van valami cél a játékban?

Lehet másokkal háborúzni,területet elfoglalni?

Másokkal együtt játszani,úgy értem egy területen közösen?

Meg úgy egyáltalán mit tudtok mondani róla?


Előre is köszönöm.


2011. szept. 18. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Ez az értelme, hogy minél több, nagyobb, szebb dolgot csinálj.

Nincs célja.

Lehet háborúzni, de értelme nincs.

Lehet másokkal együtt játszani multiplayerben.

A világ egyik legjobb játéka. Tényleg. Annyiféle lehetőség, stb van benne. Privátban küldök letöltési linket ha akarsz.

2011. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb játék. A multiplayernél (Többjátékos módnál) általában városfejlesztést szoktak csinálni. Szóval a tulaj kijelöl egy helyet, és arra a helyre lehet építkezni, és egy idő után egy város összejön, mindenféle szép dologgal (Kivéve ha nagyon low a szerver, és minden földdarabokból áll x))
2011. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon jó értelme az hogy kreatív légy és minnél szebb házakat...építs!
2011. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,majd lehet megnézem:)

M

2011. szept. 27. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Van celja! Az h legyozd az ender dragont, az a fo boss, egyebkent most keszitenek egy olyan multi szervert amin classok lesznek, meg fajok, tehat lehetsz mondjuk.mageval akk tuz labdat dobalsz meg ilyesmi dolgok, ez egyebekent magyar lesz, aztan lehet ertelme a haboruzasnak, de csak pvp szeron, amin lopkodhatsz olhetsz meg ilyesmik, sok ido telt el azota ami ota fel raktad kerdest, ha fel nezel meg ide, remelem tudtam segiteni
2012. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!