Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék a Minecraft?

Milyen játék a Minecraft?

Figyelt kérdés
Mi a lényege? Mit kell benne csinálni, hogy kell benne csinálni? Nincsen meg, de egy két videó után lehet hogy kipróbálnám. De először mondja meg valaki hogy jó játék? Megéri megvenni?
2011. szept. 19. 16:27
1 2
 11/15 anonim válasza:

Kreatív.

Ha akarsz csak építkezel,vagy építkezel és szörnybiztos házat építesz és a legújabb update-ben már elméletileg küldiket is csinálhatsz meg fejlődhetsz is.

2011. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok innen le tudod tölteni

[link]

egyébként google és beirod hogy minecraft letöltés és kihozta volna..

2011. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Minecraft szerintem a világ legjobb játéka. A grafika ellenére, rohadt jó. Különféle nyersanyagokat kell megszerezni. ÉS szerintem megéri megvenni, de törtel is ellehet lenni!
2011. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, még nem vettem meg, mivel hétfőre terveztem, de ez sem lenne rossz, csak menyik linkre kattintsak? A 270kb-s link belépést kér, regisztráltam és azt írta, hogy nem vagyko Prémium felhasználó. Na oké, én nem is akarok fizetni hogy Prémium legyek, de akkor melyikre kattintsak?
2011. szept. 24. 22:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Vedd meg és kész.

Könnyebb modolni.

Ha akarsz játszani modpackel, akkor nem kell crackelni semmit.

Szerintem egy ilyen jó játékért megéri a 6000 Ft

2014. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!