Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen társasjátékot ajánlanát...

Milyen társasjátékot ajánlanátok télre?

Figyelt kérdés

Megint itt az ősz. A párommal már elég régóta együtt vagyunk szerencsére :) De a téli napok eléggé uncsik, ő számítógépfüggő, egyből munka után odaül és hajnalig azt bámulja :(( Én meg jobb híján olvasással töltöm az estéimet. Alig vagyunk együtt, alig beszélgetünk.

Aztán jött tavaly az ötlet, hogy egy társasjátékkal talán jobbá lehetne tenni a szürke hónapokat. Azt felelte, hogy ő ugyan nem fog ilyenekkel foglalkozni :(((

De megkockáztatnám, vennék valamit, ami nem túl drága, nem ki nevet a végén, vagy ilyesmi :$

Ötletek?


2011. szept. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Monopoly
2011. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a legdrágább a világon :) amúgy régi vágyam, hogy meglegyen, de nem tehetem meg :$
2011. szept. 20. 23:12
 3/5 robotboy6 válasza:
gazdálkodj okosan! nekem tetszik az a játék. én már vagy 100szor játszottam vele de még nem untam meg
2011. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha össze tudtok jönni pl. egy másik párral néha, akkor nagyon érdekes lehet az Activity. Párban is lehet játszani, és mondjuk jó esetben növeli köztetek az összhangot is.

Az az egy baja van, hogy ez se olcsóbb 5.000 forinttól.

2011. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez itt talán a legnépszerűbb nemzetközi társasjáték oldal ranglistája. [link] Ami itt az első 100-ban benne van, az biztosan nem rossz játék. Bár ezeknek néha hosszú a játékideje. Ha kevésbé komoly játékot keresel, márpedig itt szerintem erről van szó, én erre indulnék el: [link]

Még egy lehetőségként, én elmennék a Szellemlovas társasjátéküzletbe, ( [link] ) itt nagyon vásárlóbarátok az eladók, tudnának szerintem segíteni.

Én személy szerint egyébként a Carcassonne-t, Alhambra-t ajánlanám így elsőre. Vagy pörgősebbek közül a Set jó, ha még hívtok barátokat, nagyon jó tud lenni az Activity vagy a Bang is.

Remélem segítettem... :)

2011. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!