Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a Battlefield 3 Beta?

Milyen a Battlefield 3 Beta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 17:03
 1/9 anonim válasza:

Hát figyelj, nem vagyok egy nagy játék őrült, évek óta nem játszok, de konkrétan megnézel bármilyen videot BF3-ról, és az a hangulat, meg minden...egyszerűen behugyozok tőle :D


MOCSOK JÓ

2011. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mocsok szar. Ha ilyen lessz a végleges, akkor tuti nem veszem meg. Túl nagy a sebzés, és ez campelésre készteti az embereket, pont mint a 2010-es Medal of Honorban. Az Alfa tesztben még nagyon jó volt, bár hagyták volna úgy.
2011. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Csak, hogy a játék célja a minnél valósabb körülmények elérése... és igen, háborúban nem futkosnál te se össze vissza, hanem szépen óvatosan, megfontolva mozognál, úgyhogy ennyit arról, hogy csak kempelni lehet ;)
2011. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért videót nézni nem ugyanaz mint játszani.


Amúgy, egyelőre vegyesek az érzelmeim, tény hogy nem vagyok pro játékos, de az tényleg kiakasztó mikor az első kósza golyó földhözvág, egyesek kempelnek mint állat, meg mivel nem játszottam ilyet bf2 óta, így számomra néha átláthatatlanabb.


Lehet a pálya is rádob, de valahogy nem a régi csapatban támadós bf hangulata van hanem inkább mintha egy 16x16os kis pályán lennénk összezárva.


Kempelésben meg szintén idegesítő mikor egy sniper már 10edjére lő agyon, elkerülni nem tudod, lelőni megint nem mert túl messze van, és csak gyűjti a killeket.


A másik meg mikor belesüllyedek a pályába, és az istenért nem tudok onnan mozdulni, és ez respawn, vagy tűzharc közepén elég érzékenyen érinti az embert.


Összességében a hibák úgyis eltűnnek majd a véglegesre, és remélhetőleg játszhatóbbá is válik a dolog, és a sebzést én is negatívumként hoznám fel. Majd kiderül mi sül ki ebből.

2011. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hardcore módba játszottatok?
2011. szept. 30. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, mivel olyan még nincs is.


Az a baj, hogy hiába realisztikus, ez egy játék, és így élvezhetetlen.

2011. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De most letöltöttem és látom, hogy lehet szűrni a szervert módok szerint is. Tehát hardcore meg ilyenek. Lehet, hogy majd a rendes játékban lesz olyan mód is, hogy kisebb lesz a sebződés. A COD-ban is ugyanígy van és ott népszerűbb a hardcore. Lehet hogy ezt is azért csinálták megy így.
2011. szept. 30. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
A DICE egy hete jelentette be hogy csökkentik a fegyverek sebzését a végleges játékban!!! :)
2011. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú de jó, akkor lehet, hogy megveszem.
2011. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!