Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor csatlakozni akarok az...

Mikor csatlakozni akarok az AlterIWnet-en keresztül a call of duty modern warfare 2-multijához, ezt a hibaüzenetet dobja ki (alul link). Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

tehát ezt:


[link]


bármilyen szerverre is csatlakozok ez a hibaüzenet fogad.


még annyit, hogy itt kattintok rá:


[link]


de ha a Launcher-be rakom be az ip-t és a server nevet, ugyse jó sőt ott mindig offline-t jelez.


2011. okt. 2. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Valamit rosszul konfigoltál be hibaüzenet szerint , gondolom ez ilyen tört szerver , szerintem érdemes a config naplót belinkelned hátha valaki tud úgy segíteni , én anno eredetin toltam szóval sajnos nem tudom mi lehet a gond , ha esetleg félre értelmezném a dolgot és ez eredeti akkor szimplán törölj ki coddal kapcsolatba mindent uninstal mappa törlés ha van valami ami beleíródott , bár ugy tudom nincs akkor a dokumentumokból is és reinstall online statra emléxim a steam . Bár gondolom inkább az első dolog áll fent nálad .
2011. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de elméletileg úgy kellene, hogy ottvan hogy add server, ott beírom a szerver nevét pl: Test Server from Hungary!

az ip-hez pedig az ip-jét: 81.183.45.225:28961 nem?

de ha így megcsinálom mindig offline-t jelez.

2011. okt. 2. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!