Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik játék lesz...

Szerintetek melyik játék lesz jobb? A Battlefiled 3 vagy a CoD: Modern Warfare 3?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 17:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
am. szerintem különbözik sokban , az hogy meg sokan szólnak hogy a bf 3 kemp hát én játszottam egy csomó bf el neten és volt mindegyiken . Bc 1 en pl a több kilóméteres pálya szélén sniperek voltak, büdös életbe nem szedted ki csak ha másik sniper vagy meg ha megtalálod (muhahahahaha) bc2 be enyhült mert kisebbek lettek a pályák sokkal ,de menjünk vissza az időben . Bf 1942 volt rengeteg pálya ami arra épült hogy védd magad , pl D-Day szerintem ez egy tök jó pálya még támadóként is .Vagy BF 2 ott is van aki beszál egy járműbe meg sokan kempelnek, nagyon nagy mozgást én nem vettem észre neten .Ez az idővel alakult ki nem a játékkal . Persze egy Utba nem lenne célra vezető kempelni ,de az már teljesen más játék menet .Bf be-t a kempből a nagyon sok járműves pályák húzták ki eddigis , ahol van 4 kocsi ott kemp van .Érdemes megnézni a Caspian border 64 es pályát rögtön más a hangulata mint a métronak . Egy Cod 6 ba azért sokkal nagyobb a kemp és effectivebben lehet ,amibe egyre jobban rámentek az új részek , helyesebben utat adtak neki , meg explosivek is idegesítőbbek a codokban . Ezért jön át sok codos bf hez . na meg mert k urvára badass a játék
2011. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
0%
honnan a faxombol tugyam még a cod mw3 kise nem gyütt!
2011. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

De lehet nézni róla videókat -.-

A Battlefield3-at meg kilehet próbálni ingyenesen(Battlefield 3 Open Beta)de előre szólok hogy nagyon jó gép kell hozzá.

2011. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok: mármint a BF3-nak nagy a gépigénye
2011. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
63%
BF3 bétájával játszottam, és egy kalap sz@r, 2 embert megöltem azt ott abba is hagytam. Cod: MW3 100000000-szer jobb lesz
2011. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
hát nem tom hogy ti hogy vagytok/voltatok vele, de én mikor elkezdtem vele játszani, akkor nagyon nem tetszett, aztán CSAK ÚGY poénból úgy döntöttem, hogy még azért játszok vele egy kicsit....a játékot már fél órája toltam, de még mindig nem tetszett....és amikor már 40-45 perce játszottam vele, akkor már egy kicsit tetszett is, és ettől a pillanattól fogva MINÉL TÖBBET JÁTSZOTTAM VELE, ANNÁL JOBBAN TETSZETT!!!!!!!!!! Szóval aki csak 5-10 perc BF3-azás után ítélte meg a játékot, annak ajánlom, hogy azért adjon neki még egy esélyt, és játszon vele MINIMUM háromnegyed órát!!!
2011. okt. 8. 11:05
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Jaja én én nekem is az volt a Bétával , mert szokatlan a játék , meg még vannak benne bugok amiket a készitők is kijelentettek a készitők is mivel ez egy beta !!!!!!!! pl rpg nem igazán robban . Nem 10 perc után kéne elitélne egy játékot ráadásul ami Beta , szerintem tök szánalmas aki a beta bugjai miatt itéli el a játékot .
2011. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
ja mikor RPG-vel lövök akkor a rekétát kilövi aztán valahol csak úgy eltűnik....semmi robbanás vagy villanás :D
2011. okt. 8. 20:04
 19/21 anonim válasza:
Én is kipróbáltam a bf3 bétát és lehet hogy szép a grafika és valósághű, de engem nem ragadott magával. Néztem videókat mw3 ról és irtójónak tűnt (persze ez még nem végleges, mert a játék az teljesen más).Csak az kár, hogy szörnyű drága lesz mindkettő.
2011. nov. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem a cod mw3
2011. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!