Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ilyen játékokba mint pl a...

Az ilyen játékokba mint pl a Metin2 (privát szerver) miért kell hack-eket használni? (más ilyen fajta játékoknál is)

Figyelt kérdés

Én ddmt2-n játszok mert a sima metint utálom de nem ez a lényeg.


Mi értelme van annak hogy a kis 8-10 évesek különféle hack-eket használnak pl metin2-be olyat hogy 3-szor sebez egy olyan skill ami normális esetben csak 1-szer sebez.


Ez csak egy példa, de hallottam hogy más, hasonló online (letölthető) játékoknál is használnak hack-eket persze ha kiderül kitiltják őket.


De mi ebbe a jó? Semmi értelme ilyenekkel szenvedni arról nem is beszélve hogy végleg kitiltás jár érte.



Nektek van hasonló történetetek? Miért kell így tönkretenni a játékot?


(hozzáteszem és akkor a kis 8-10 éveseknek áll feljebb amikor feljelentik őket az adminoknál, vagy metin esetében a GM-eknél)


2011. okt. 5. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát igen,meg sokan azt hiszik ők maguk játszanak rosszul,miután kiderül nem hanem az ellenfél csal.úgy könnyű...
2011. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, sok ilyen dedós a normális játékosok kedvét és játékát teszi tönkre. De az az idegesítő pofázás, a nagyképűség amit hozzá levágnak a 10-12 évesek az már felháborító....
2011. nov. 2. 20:46
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad!

Rosszul gondoltad, nem vagyok csíter és nem vagyok felháborodva, csak elmondtam a véleményemet!

Amúgy én Counter-Strike-on játszom és rühellem a cheatereket! Nem tudom mi értelme van a hackeknek, jobb játékos nem leszel tőle és még mások játékélményét is elrontod vele!

Ha CS-n látok 1 csalót szerónkon rögtön bannolom!

Nem bírom az ilyeneket!

2011. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Itt egy példa hogy milyen (bocsánat a szóért) hülye emberek vannak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2011. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Jah látom....de azt utálom a legjobban hogy ehhez (többek között) hozzátársul a bunkó nagyképűség meg a mások lebénázása stb.

DDMT2-n a GM-nél én is jelentettem már fel néhány hackert, remélem kibannolták őket, bár nem tudom.

2011. nov. 2. 22:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha játokat akarsz venni akkor vegyél egy komolyat és ne egy kis neten letölthetős szart ami teli van hackerrel meg 10éves balfasszal
2012. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
azért mert a játéknak nem az a lényege hogy végig hackeld az egészet .-.- mindegyikőtök csak probál hackelni ahelyett hogy próbálna fejlődni csalás nélkül.-.-" És ezt én mondom a 14 éves LÁNY fejemmel .-.-
2012. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!