Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban érdemes kőből...

Minecraftban érdemes kőből házat építeni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy miből építed?
2011. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

nem,mert homokból meg salakból nem lehet mivel arra hat a gravitáció "-.-

én kőből,fából,téglából,homokkőből,gyémántblockból sok mindenből szoktam házat épiteni.földházat nem szoktam mert az nagyonn béna,persze aki kezdő annak az első háza az lesz de utána már béna...

2011. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Kedves utolsó, igazából bőven lehet homokból házat csinálni, csupán a tetőnek kell egy más alátámasztás, de arra meg ott van a homokkő ha mindenképp ragaszkodunk a homokhoz. Valamint szerintem egy földház nem minden esetben béna. Ha csak egy kocka akkor tényleg csak kezdőknek ajánlott, viszont én már láttam olyan szinten kidolgozott földházakat, hogy bármelyik gyémántblokkos házat lepipálta. Egyébként kőből szerintem érdemes építeni mert pl. nem gyullad fel, így nyugodtan el lehet benne helyezni kájhát.
2011. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
én nekem azért nem tetszik a földház mert eddig csak bénákat láttam,és az nem néz ki olyan jól.pl: egy füves erdős területen beleolvad a környezetbe.meg én valóságszeűen építkezek.jó tudom hogy valóságba nincs gyémántház,de földház se XD
2011. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

hát igazából van

amikor egy dombba építették bele a házat akkor azt földdel kellett letakarni vagyis földből volt

2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A törtkő vagy a sima?Ha a tört akkor érdemes mivel nem gyulad,könnyü megszerezni,esetenként szépen mutat,nem hat rá a gravitáció,és a elsö alapanyagok közt van amiket meg lehet szerezni!A simára is igaz de a könyen megszerezhetö az nem!
2013. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

A kö (az obszi után) állja legjobban a robbanást.

Creeper vagy TNT-s greef ellen valamennyire jobb mint a többi.

Ha sokat játszok akkor átállok a téglára, sok agyag kell hozzá.

Fából csak ritkán építek, mert egyszer belecsapott a házamba a villám és félig az leégett.

Gyakori a "gyújtogatós" greefer is. :(

2013. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kőből lehet házat építeni. Tök jó alfás és bétás feelinget ad. A zúzottkőből érdemes a netherben is építeni, mert azt nem tudja szétcseszni a szellem, azzal a portálodat is megvédheted a deaktiválásától.
2018. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!