Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3 vs xbox 360 téma! Miért?...

Ps3 vs xbox 360 téma! Miért? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy a ps3 jobb/erősebb, mint az xbox360 miért csak az exkl. játékokat mutatja szebben, és miért nem tudták a csúcsteknikával megoldani h a ps3 is ugyanolyan szépen mutassa a multiplatform játékokat, mint az x box 360? Erre miért nem figyeltek oda a Sony gyártói?
2011. okt. 6. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne fényezd a ps3-at krédező..nemtudom mire fel alacsonyitod az xboxot. nekem az van,és semmi probléma nincs vele,és a ps3-mal sincs.
2011. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PL abban hogy a playstation mindig a legelső lessz a konzolok között,a szaros Xbox-ukkal meg kitörölhetik a segggüket...kis pisis 10éveseknek való,soha nemfog felérni egy xbox a playstation-höz.

Se grafikai hatásokban,se hangzásban,semmiben.

2011. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsö akkor ezt hallgasd!Múltkor a netről x box 360 slim 250 gb sat rendeltem!A joystick miatt+h szebb multiplatform,de véletlen a ps3 slim 320 gb os gépet hozott a futár!Ezt akkor vettem észre amikor a dobozt felbontottam és ámultam bámultam,csupa ideg lettem h miért nem boxot küldtek!A ps3 slim meg maradt és nem fizettem többletet mert odabennt qrták el,és rájöttem h qrva jól jártam mert ez jobb!DE MINDKETTŐ JÓ GÉP!!!
2011. okt. 6. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

A ps3 AKKORIS JOOOBBB,az exbooxxx egy szar

Amarha és ménem küldted amugy vissza? De jól tetted...

2011. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hölye lettem volna visszaküldeni :D Miért keverték el? :D 54 000 et fizettem (x box árát)és 80 000 ft os slimet hozott a futár xD
2011. okt. 6. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mert akkora mamlasz vagy mint maga a világ, tudod-e:D A PS3nál már az iPhone is jobb konzolnak, az iPhone után az xBox a legjobb!
2011. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az játéktól függ, hogy melyiket választja az ember, az Xbox FPS-ekre van specializálódva míg a PS3 minden másra. Én utóbbi mellett döntök.
2011. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem teljesen igaz. A ps3 nem igazán erősebb. Az tény, hogy nagyobb proci van benne, de sajnos az emberek csak eddig látnak. A gpu erősebb a boxban, valamint memóriakezelésben is jobb a box a ps3-nak osztott memóriája van. Vannak még apróságok, ami miatt végeredményben a két kb ugyanazt tudja. Multiplatform címeknél meg azért szokott jobb lenni egy kicsit a box, mert az nagyon hasonlít egy pc-re, tehát könnyebb arra portolni, és itt megint bejátszik a memóriakezelés is.
2011. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!