Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szóltok ehhez? (lennt)

Mit szóltok ehhez? (lennt)

Figyelt kérdés
Múltkor a netről rendeltem egy 250 gb os x box 360 slimet,okés pár napra jön a futár kifizettem az 56000 ft ot,elmegy a futár beviszem a dobozt kibontom!Mi volt benne?Egy 320 gb os ps3 slim!Felháborodtam!!...aznap felhívtak h véletlen összecserélték és mondták h tegyem vissza a dobozba mert rá gy napra hozzák az eredetileg megrendelt x boxot!Úgy is tettem,visszatettem a dobozába!Eltelt egy nap,felhív a futár és mondta hogy az x boxot nem hozta de a ps3 t elviszi,mire én:innen semmit sem visztek amíg nem hozzátok az x boxot,mert én kifizettem az árát ha hozod a boxot akkor én is odaadom,mivel nem én szúrtam el!!!A futár igazat is adott!!Ok eltelik még 1 nap,megint telefonál a futár h még mindig nincs x box...mondom hogy a fr@ncb@?Utánna felhívtak onnan ahonnan rendeltem az x boxot!És kérdezték hogy visszaadtam e már a ps3 at?mondom nem mert nem hozták a boxot...és elkezdünk vitázni hogy miért nem hozzák már...elkezdik,maradjon a ps3 de majd küldenek csekket és fizessek rá mert ez drágább,mint az xbox!Mondom nem fogok fizetni mert az x boxot várom,azt rendeltem miért nem figyeltek oda!Letették a telefont!2 perc múlva felhívnak hogy őket már nem érdekli hogy buktak a dolgon nem foglalkoznak már vele,maradjon ez a ps3 nem kell semmit sem ráfizetni és téma lezárva,viszonthallásra!!Így hát csak megmaradt a ps3 és utólag örülök is neki mert erősebb jobb gép,és áron alul jutottam hozzá egy vadiúj slimhez!De még mindig fura h olyan konzol van a TV alatt amit nem is vártam...
2011. okt. 6. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
felháborító, hogy ők hibáztak és még ki akarták veled fizettetni a plusz költséget ahelyett, hogy megpróbálták volna helyrehozni a problémát... amúgy tanulság: neten sose rendelj drága dolgot, mivel könnyen átverhetnek... most lehet szerencséd volt, mert konkrétan olcsóbban jutottál hozzá egy ps3-hoz de ez nem mindennapos eset!
2011. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az átvételen ott van apróbetűvel, hogy te leellenőrizted, hogy tényleg az van e csomagban és átvetted.
2011. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd az oldalt ahonnan rendelted? Valahogy megjött a kedvem az x-box rendeléshez... xD

Egyébként szerintem jól tetted, hogy határozott voltál és nem engedtél az igazadból. Még haverom járt hasonlóan, ő is rendelt valamit netről 20-30 ezer forint értékben, viszont a szállítás közben megsérült és erről kapott is rögtön egy levelet átvételkor melyben közölték azt is, hogy legyen szíves visszatelefonálni ez ügyben, hogy mi sérült és mi nem. Csaknem az egészet újra küldték így megmaradt neki a régi enyhén sérült (de egyébként semmi különösebb bajuk nem volt) és a zsír új cucc is :D.

2011. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: igen téll felhábotító de jól jártam és nem hagytam magam :D

Második:nem néztem meg mert gondoltam csak nem olyan bénák hogy mást hozzanak...de ezek szerint igen :D

Harmadik: am innen rendeltem--> [link]

És a ps3 slim most nagyon olcsó!!!!!

2011. okt. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!