Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell földet művelni és...

Hogy kell földet művelni és cukkornádat csinálni Minecraft-ban?

Figyelt kérdés
Szóval van pl: egy füves terület.Ott a kapámmal azt fölszántom vagy nemtom mit csinálok,és ragok oda magokat(seeds) és azokból mi fog kinőni?Ha esik az eső akkor fog nőni?Nem igazán értem ezt a Minecraft-ba.És cukornádat azt lehet termeszteni?Azt homokon lehet nem?Aki nagy Minecraft-os az leírná nekem ezeket.Nem szeretem az ilyen belinkelgetős izéket,mert ki kell keresni,meg minecraft wiki is angolul van és nem nagyon értem.
2011. okt. 7. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

hát van olyan földfajta hogy "farmland" azt raksz le =de nem szabad rálépni=(mert akkor világos lesz akkor már nem fog kikelni és nem is tudsz majd rá ültetni)

és abba raksz magokat majd keritsed körbe mert ha valami állat rámegy akkor is elromlik a föld és nem fog kikelni majd vársz és kel ki!

arra még énsem jöttem rá hogy mitől nől gyorsabban! :D

2011. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor farmlandot úgy,hogy egy füves blockot vagy amin föld van azt kapával megművelem ugye?
2011. okt. 8. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!