Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Call of Duty sorozat a...

A Call of Duty sorozat a Battlefield sorozat a Medal of Honor sorozat jobb tud lenni mint a Counter strike?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

khm, a Medal of Honor már veri azt a fos counter strike-ot.

CS van a toplista legalján, de azért mutatja a szerveresőbe hogy az az első, mert sok gyerek játszik vele, de aMedal of Honor már alapból jobb

2011. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
van akinek jobb van akinek nem , teljesen egyed függő a cs-t az szereti aki szereti hogy full arcade a játék , nekem csak a hitboxal volt bajom cs ben , fél méterről gugolva tunkolva egy golyó se talált 30 ból úgy hogy az ellenfél háttal volt nekem és nem mozdult , szerintem el lehet hinni hogy rácéloztam fél méterről (ja és én is gugoltam ) Mondjuk azt hallottam hogy hátba ilyen fura a hitbox ,de azért vannak érdekességek szemből is :D . de vissza térve a kérdésedre , persze attól függ mire vágysz éppen én codból nem szerettem 3 rész multiját , cod 7 en pl majd elaludtam és cod 6 se tetszett ,meg az 1 be kb a puska volt csak értelmes fegyver .
2011. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utálom a Counter Strikeot csak azért kérdeztem
2011. okt. 9. 16:36
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Pedig a Counter-Strike 1.6 a legjobb játék :D
2011. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Call of Duty
2013. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szabó Tamás Áron válasza:
A cs az free-to-play be (F2P) az egyik legjobb
2014. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
call of duty és moha kenterbe veri a counter strike részeket egy az egyben.
2015. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez nagyon erősen egyénfüggő. Én speciel kipróbáltam mind a 4 felsorolt gamet. Mind a 4 nagyon jó játék. Rövid távon CoD, MoH, BF. Nem vagyok egy nagy CS s, de leköt, abból is a Nexon Zombies. Nálam ez volt az, ami hosszutávon lekötött. Kipróbáltam én már az 1.6, 1.8, Condition Zero, Source, Go stb, de ez az egy ami jó, és ráadásul free to play. Sokan lenulázzák a gamet mert azt mondják egy agyonmódolt 1.6 feling...khm, adjatok neki egy kis időt. 226 órám van benn, pedig nem vagyok FPS játék függö. (Horror-Kaland az én stílusom egyébkén, csodálom, hogy ennyire elvagyok vele) :) Ne fél órát adjatok neki. Majd tudtok craftolni új fegyvert stb. Szintlépés, meg ijenek, szerintem jól eltalálták)
2015. márc. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
játszottam vele kb 20percet, nálam eleve nem jön be hogy lövéskor visszalök ezért nem tudok rájuk futni, töröltem. uncsi
2015. márc. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
kinek mi tetszik
2015. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!