Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Születésnapomra kaptam egy...

Születésnapomra kaptam egy muffint nagyon szépen kidíszítve szeretném elrakni? Van esetleg valamilyen tartósítási technika? ötleteket

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Lakkozd le,az szép fényt ad neki,és nem szárad ki,nem esik össze tőle.


maszatka

2009. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és belülről nem kezd el penészesedni-bomlani? vagy a lakktól nem tud bemenni oxigén stb...?
2009. febr. 2. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Maszatka :) olyan jó tanácsot adtál nekem múltkor a sütivel kapcsolatban, emlékszel? :) de most ellent kell mondjak. Kedves kérdező bármit csinálsz szerencsétlen muffinnal a penész megfogja enni. Ha hermetikusan zárod le egy befőttesüvegben , akkoris. Ez biztos, egyszer láttam is mi történik a kajával egy idő után ha berakják befőttüvegbe és ott hagyják. Ez nem virág hogy lehessen tartósítani :) fotózd le, tedd ki iwiwre és edd meg, ezt tudom ajánlani :)
2009. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy megeszi a penész, hiszen szegény muffin belsejéből nem tudod kiszívnia levegőt.:) Pár hónapig lefagyaszthatod esetleg...
2009. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy modellező boltba, vegyél egy fél liter víztiszta epoxi gyantát, a boltban elmondják hogyan kell használni. Fogj egy műanyag dobozt, és öntsd körbe a gyantával. Ha megköt, légmentesen zár. Kis polírozás után olyan mintha üvegbe lenne zárva.
2009. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez az úccsú jó ötletnek tűnik, esetleg annyit tudnék hozzátenni, hogy szerezz injekciós tűt ls biztos ami biztos fegykendezz bele itt-ott penészírtót vagy hasonlót, esetleg tartósítószert.:D
2009. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... szerintem megeszem:(
2009. febr. 2. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fényképezd le, ennyit tudsz tenni, mert előbb-utóbb elbomlik. De kedves, hogy ennyire értékeled valaki sütijét. Más meg azonnal befalná.
2009. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!