Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Minecraft-ban...

ÁjgorB25 kérdése:

Hogy lehet Minecraft-ban folytatni a megkezdett pályát frissítés után?

Figyelt kérdés
Pontosabban: Letöltöttem a minecraft.net-ről a beta 1.8-as verziót és elkezdtem csinálni egy világot. Most viszont kijött a 1.9 pre relese 3, amit letöltöttem és átcseréltem a program mappájában a fájlt. (minecraft.jar) Így működnek az olyan dolgok mint például a pókszem (amikor megölöm tényleg adja), de az olyan cuccok amik alapból épülnek és nem megjelennek, (Nether rock a pokolban.) azok nincsenek. Meglehet valahogy oldani, hogy ezek is legyenek, mert nem akarok kezdeni egy teljesen új játékot.
2011. okt. 11. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel a világot 1.8 alatt generáltad ezért nincsenek benne 1.9-es területek. Viszont ha olyan területre mész, ahol még sose jártál ott, mivel ott már az 1.9 fog generálni (amíg az van benn) és lesznek ilyenek. ehhez olyan helyre kell menned amire még csak rá se néztél soha.
2011. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!