Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik FPS játékban van a...

Melyik FPS játékban van a legtöbb csaló?

Figyelt kérdés
Én CS1.6-ra tippelek.Egy csomóan irkálják,meg mondják is magyar szervereken hogy csalók vannak és én is láttam már játék közben speedhackereseket:S Persze más védtelen szervereken is vannak.Bár CoD2-be is vannak mert ott sem jár örökre kitiltás hiszen nem kell ilyen felhasználót regisztrálni.BFBC2-be nem hinném hogy lennének mert oda azért bátorság kell,mert ott is kitilthatnak.CSS-be meg vannak de Steam-es szervereken nem vannak gondolom mert ott is be vannak tojva hogy tiltják a Steam-üket.CS1.6-ot meg lehet non-steamesen is persze a CSS-t is...
2011. okt. 13. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

CS tört szervereken előfordulhat, mivel ott nincs semmiféle védelem.

De ha azt nem nézzük, akkor szerintem cod.

Ugye a fejlesztésre nem sok gondot fordítanak, és az eredeti szervereket sem képesek levédeni.

Meg azért többen játsszák, mint a CS-t.

2011. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem?

arányosan ha nézzük akkor :Medal Of Honor Airborne

mert ugyan én vagyok csaló de ott mindenki az!

tudod miért ? mert egy marha youtube-ra felrakott egy videót hogy hogyan kell benne csalni de jóvan azért ahhoz kéne egykis technikai háttér is nem?

de nem mert odalinkelte hogy hol lehet leszedni ezt a hack-et!

ilyen marhákkal nemis tudom mittennék legszivesebben amikor látom hát az eszem megáll!

én azért se szedtem le!

és csak be kell másolni vagy mi és kész!

én azt tudom mondani a csalóknak hogy az összes csitér állat azért hack-el mert :

1:nem tud játszani

2:olyan játékba ahol nincs is szintlépés annak örül hogy Ő áll az első helyen de nem is tett érte semmit!

3:ne, bir utolsó lenni mert a szintjéhez képest mindig ott állna!

kinemállhatom az ilyen hülye bunkó embereket!

ja és megjegyzem a csalók több mint 50%-a MAGYAR ,mert itt a legtöbb sunyi ember!

remélem nem sértődtél meg ne csalj!

2011. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: a CS alatt most a CSS-t vagy a CS1.6-ot vagy a CS Condition Zero-t érted? mert nem mindegy.sőt olyan is van hogy Counter Strike Online(MMOFPS) de az iszonyatosan béna, szó szerint CS1.6 leutánozva ugyanazzal a grafkóval meg pályákkal csak nagyon kevesen játszák,magya szinte soha nincs és lehet szintet lépni meg sok fegyvert venni IGAZI PÉNZÉRT:S ja és csak ilyen kínaiak meg koreaiak játszák...
2011. okt. 13. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző:


hülye vagy.

Igaz, hogy a csalók sok ember játékélményét elrontják, DE:

nem azért van ott a legtöbb csaló (ami mellesleg 100% nem igaz), mert egy barom youtube-ra felrakott egy videót, direkt rá is kerestem, egyik videónak sincs 10k-nál több nézettsége.

A másik, hogy minden játéknál csak egy mappát kell bemásolni.

A harmadik, hogy hülyeség, hogy az összes csaló 50+ százaléka magyar.

Van 10 millió magyar (ami hülyeség, már már közelebb van a 9-hez), ebből legyen mondjuk 1 millió aki rendszeresen játszik (biztos nem korrekt adatokat mondok, de ennél már csak kevesebb lehet). Ez az 1 millió ember közül legyen csak 100 ezer aki MOHA-val játszik (ez is nagyon nagyon erős túlzás). Ennek meg legyen 50%-a csaló.

50k magyar csaló a több százezer külföldi játékos között....persze, biztos igazad van.

2011. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja meg rengeteg magyar játszik CS Source-on meg 1.6-on meg GTA SAMP-on.Meg amugy is több a külföldi játékos minden játékban mint magyar
2011. okt. 13. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én PC-n nem játszok, de xboxon a CoD 5-ben, nem találok már játékot god mode és noclip nélkül, csak úgy ott repkednek az emberek, aztán hogy rögtön kutyákkal kezdenek, na arról már ne is beszéljünk.
2011. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nincs a CoD5-ben csalásgátló? Vagy a tervezők kedveznek a csalóknak hogy nincs védelem és hogy minél többen menjenek CoD2-be meg CoD5-be csalni? o_O :S
2011. okt. 13. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy már régi, és leszarják (mint a CoD 4-et, ott meg a wallhackes a rengeteg).
2011. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy már írtam korábban, a cod-ot technikai szempontból eléggé leszarják.

Nem is valami komoly játék, még mindig egy módosított Quake 3 motorral fut, oké, hogy agyon van már módosítva, de attól még az alapja mindig egy 10 éves motor.

Jól fogy, nekik ez a lényeg.

2011. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen:S
2011. okt. 13. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!