Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS 2 Ssx tricky hogyan van?

PS 2 Ssx tricky hogyan van?

Figyelt kérdés
Ssx tricky-ben hogyan lehet megszerezni az utolsó két pályát? Mert már az összes embert felturbóztuk, és még mindig nincs meg...
2011. okt. 14. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Pipedream vagy mi:

Minden showoffon szerezz valamilyen medált.

Untracked:

Minden versenyen szerezz valamilyen medált.


Egyébként jó játék, örülök, hogy végre van itt valaki, aki valami igényesebbel is játszik. (Persze még vannak mások is, csak kevesen.)

2011. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, így van, ez az a 2 pálya... A Race-en mindegyiknek megcsináltam az aranyat, mégsem kaptam meg az egyik pályát sem... A Snowoff-on meg most dolgozom, meglátjuk, remélem sikerül, mert már mindegyiket maxra, raktam, csak ugye az Uberboard-juk hiányzik, és az nagyon kellene, meg ugye az a 2 pálya... :) Hát igen, én inkább ügyességit viszek, meg logikait, de ez nekem nagyon megtetszett ez a játék :) Köszi a segítséget, ha úgy lesz, és megkapom végre a két pályát, akkor majd mindenképp írok! :)
2011. okt. 15. 14:52
 3/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy a Pipedream pályát megkaptam kínszenvedések által... A másikat nem. Mester trükköt hogyan lehet csinálni, nem tudod véletlenül? És mikor kapom meg az Uberboard-ot? Köszi ha válaszolsz! :)
2011. okt. 15. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Az uberboardokhoz meg kell csinálnod minden trükköt. Mindegyik karakternek van egy hozzáillő deszkatípusa. Nem emlékszem már, hogy kiírja-e valahol, hogy melyik az, de azt tudom, hogy az uberboard olyan típusú. Tehát ha az uberboard freestyle, akkor egy freestyle deszkával irány egy Single Racere, vagy egy bajnokságra (nem tudom mi a harmadik lehetőség, Free ride vagy valami ilyesmire emlékszek. Free rideon hiába csinálod meg a trükköket). A verseny/showoff közben nyomd meg a startot, és lesz egy trükkökkel kapcsolatos pont. Master tricks, vagy valami hasonló, ide le vannak írva a trükkök. Csináld meg egy ugrás alatt a szükséges trükköt (EGY UGRÁS ALATT CSAK EGYET!). Ha megvan, akkor emlékeim szerint ad egy fényképező zárhangot és valamelyik sarokba kapsz egy kis fényképezőgépet. A Single Race és a Championship mellett a 3. pontban (még mindig nem tudom mi, de az már eszembe jutott, hogy a Free ride csak egy alpontja annak), talán Trick Chapters néven lehet ezeket a trükköket gyakorolni, kapsz egy jó nagy ugratót, és tesztelgethetsz, de ez a próbán kívül semmire nem jó, csak Single Racen vagy Championshipen ér valamit az egész.

Remélem érthetően írtam le, néha nagyon nem tudok fogalmazni.

2011. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen valamennyire ki tudtam bogarászni, de így fejből a menüket nem igazán tudom, ahhoz most be kellene kapcsolnom, és meg kellene néznem, de most nem vagyok otthon... És a deszka típusait hol tudom megnézni, mert oké, kiírja a nevét ugye felül sárgán, és alul pedig azok vannak, hogy milyen gyors, milyen stabil, meg ilyenek, ha jól emlékszem. Meg fogom nézni a dolgokat, amiket leírtál, amint hazaérek! Nem tudom esetleg máshol valami úton-módon tudnál-e segíteni még? (Msn, vagy skype, vagy e-mail) Ha nem túl nagy kérés... :) Jó végre ezt megbeszélni egy hozzá értő személlyel, mert nekem sajnos az angol tudásom nulla.
2011. okt. 16. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Van freestyle, alpine, és bx deszka, ha jól emlékszem a típusát valamelyik oldalon írja alul deszkaválasztás közben (csak egy kicsit feljebb a többi infónál). Szívesen megnézném, csak nem tudom hol van az adapter (ó, ezért volt még jó a vastag PS2). Az biztos, hogy a formájából fel lehet ismerni. Az alpine deszka hosszú, és az egyik vége le van vágva, trükközésre nem igazán használható, a freestyle a legkisebb, mind a két vége le van kerekítve, ez való leginkább a trükkökre, a bx valahol a kettő között helyezkedik el használatilag, méretileg közepes, a végei ennek is le vannak kerekítve. Röviden így a legkönnyebb felismerni:

Alpine: le van vágva az egyik vége

BX: nagyobb kerekített végű

Freestyle: kisebb kerekített végű

Azt elfelejtettem írni, hogy nem csak az uberboard olyan típusú, ami a szükséges trükkökhöz kell (más deszkával hiába csinálod meg ugyanazt, sokszor más a trükk neve), hanem az első deszka is. Tehát ha az első deszkával próbálkozol, akkor biztos, hogy összejön.

Hozzáértő nem vagyok, csak ez volt az első játékom PS2-re, és imádtam, ezért megmaradt egy pár részlet... bár ilyenkor is azért utánanézek, talán nem úgy van, ahogy emlékszek.

Ha msn-t/skype-t akarsz, akkor ide írd ki a címed, mert én már millió helyre kiraktam, nem szeretném még többre, vagy kattints a "Privát e-mail a válasz írójának"-ra, és ott megadhatok bármit. :)

2011. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
untrackeden csak freeride modeban tudsz menni, pipedreamre pedig csak freerideban és showoff módban tudsz
2012. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!