Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan lehet letölteni magyar/...

Sz. Eszter kérdése:

Honnan lehet letölteni magyar/angol/német nyelvű játékszabályt a Ravensburger Kinder Labirinthy társashoz (3D-s eltolhatú labirintusfalas változat)? Akár scannelt, fénymásolt. Bármilyen megoldás érdekelne! Akár fizetnék is érte!

Figyelt kérdés
Kisfiamnak vettem használtan, csak épp a kedves eladó elfelejtette megemlíteni, hogy nincs játékszabály és gőze nincs arról, hogy hogyan kell játszani.....jó hogy az Övé volt és nem tudja....Előre is köszi bárkinek aki tud segíteni valamilyen formában!
2011. okt. 14. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha erre a játékra gondolsz, akkor ott leírják a játék menetét is, így kezdődik a bekezdés: "Das Spiel besteht aus....."

Ha nem érted a németet, akkor szívesen lefordítom neked, küldj egy privit, de sajnos csak hétfőn lesz rá időm.

2011. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs elfelejtettem a linket beszúrni:


[link]

2011. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedvességed, valóban erről a játékról lenne szó! Ha esetleg tudnál segíteni a fordításban, azt megköszönném. Abszolút kezdő vagyok ezen a weboldalon, ha segítesz, hogy tudunk privát üzenetet váltani, az nagyban megkönnyítené a dolgomat.

Várom a válaszodat és előre is köszönöm még egyszer a kedvességedet és a segítőkészségedet! Kellemes hétvégét!

2011. okt. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!