Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen kerítés lenne a megfele...

Milyen kerítés lenne a megfelelő? Vagy gáz, ha két változat ötvöződik? Ha ez a megoldás mely kétválozat ötvözése az ami nem néz ki hülyén?

Figyelt kérdés
Lakásunkat tervezgetem hogyan is nézzen majd ki. A kerítéssel viszont gondban vagyok. Ugyanis pl. az utcára szeretnék kilátni. Mert ha olyan helyen vagyok ahol nem, vagy csak éppen ki lehet látni úgy érzem mintha börtönbe zártak volna. Meg úgy gondolom a kutya is jobban tud majd figyelni, nyugodtabb ha látja mi történik a porta körül. Viszont a ház elrendezése olyan lenne, hogy a szomszéd és az utcán elhaladók is rálátnának a "hátsó" teraszrészre. Azt viszont megintcsak nem szeretném, hogy ha kiülünk oda, akkor minden arra járó ott lessen minket még elhalad a porta előtt, a szomszéddal egyetemben.
2010. ápr. 5. 14:46
 1/3 anonim válasza:
Valami átlátható kerítés és a teraszrészt külön "elkeríteni" egy pergolás, növényfuttatásos megoldással? Ha burkolt a terasz környéke akkor nagyobb méretű balkonládákba ültetett növényt (pl. vadszőlőt) is lehet futtatni egy rácsszerezetre.
2010. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én most ilyet találtam közben, ki/be is látni meg nem is. Ha meg valaki nagyon el kezd leskelődni, mivel itt arra lenne szükség, hogy rendesen belásson a kutya úgy is tenne róla, hogy távozzon. Azért köszi neked is és várom a további ötleteket! Főleg, hogy még azért, hogy ezt találtam semmi nem dölt el, mert tényleg nagyon szép, de gondolom az ára is ott van.

[link]

2010. ápr. 5. 15:18
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire aktuális még a kérdés.

Egy ötletet tudok adni, hogy az egyik barátomnak milyen van. Falécekből áll a kerítés (függőlegesen elhelyezve), de a lécek el vannak forgatva. Egy eldöntött dominósorhoz hasonlít. A lényeg az, hogy szemből egyáltalán nem lehet belátni, mert a lécek fedik egymást. Viszont ha oldalról nézed, akkor ki/be lehet látni, mert a lécek között van szünet. Tehát te vagy a kutyád nyugodtan szemügyre vehettek mindenkit, a járókelők meg nem fogják venni a fáradtságot, hogy olyan helyet találjanak, ahol jól be lehet látni.

2010. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!