Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a COD2?

Miért nem indul a COD2?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem, crackeltem, magyarosítottam és indításnál ezt a hibát írta ki: [link] Mit tegyek, hogy elinduljon? (a játék nem eredeti)
2011. okt. 16. 17:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a DirectX-ed nem kompatibilis a játékhoz és lehetséges, hogy mivel másolt a játék, ezért nem telepítette fel magával együtt.

Tölsd le a DirectX 9.0c -t minimum és ha telepítetted, akkor elvben mennie kell.

2011. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ezt leszedtem: [link] és mikor telepíteni akartam, kiírta hogy nem szükséges mer van újabb.
2011. okt. 16. 18:51
 3/27 anonim ***** válasza:
És nem tudsz tovább menni?
2011. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy másikat, amit fel tudtam telepíteni, de a hiba még mindig fennáll. Más ötlet? :S
2011. okt. 16. 20:35
 5/27 anonim ***** válasza:
Milyen videokártyád van?
2011. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Intel 82945G Express Chipset Family
2011. okt. 16. 21:00
 7/27 Jumper15 ***** válasza:
Netről az a baj, hiába szeded le a Direct X-et, nemfogja azokat a fájlokat tartalmazni teljes mértékben, mint ami a játéknak kell. Amit letöltöttél, vagy ha eredeti, abban lennie kell egy direct X-nek. Nézz körbe a mappák között.
2011. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Melyik mappák közt nézzek szét/hol keressem? A letöltött DirectX mappái között(ott hol keressem?) vagy a letöltött COD2 mappái között?(ott csak a carck, az nfo, meg az iso fájl van)
2011. okt. 16. 21:49
 9/27 anonim ***** válasza:

A COD2 mappái között kellene keresned. Gondolom, az megvan, hogy az iso-t megnyitod képfájlkezelő programmal, mert anélkül nem tudtad volna felrakni.

Megnyitod a lemezt a virtuális meghajtóban, és vmelyik mappában kell lennie.

Tapasztalataim szerint ilyesmi mappanevek szoktak lenni, amiben szokott lenni DX: DirectX, Redist, Support. Ha ilyen nincs, akkor végig kell nézni.

2011. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: hozzátenném, nem tudom, azon az integrált VGA-n elindul-e egyáltalán.
2011. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!