Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van kedve valakinek csatlakozn...

Van kedve valakinek csatlakozni (wow)?

Figyelt kérdés

Blizzlikeos szeró, olyanokat szeretnék hívni játszani akinek még nem volt lvl 40nél nagyobb karaktere. Haverommal elkezdtünk játszani fontos hogy RP-SEN! játszunk, vagyis mint egy szerepjáték. Lvl 38as karikkal, már vagy 2 hónapja (ha a szüneteket nem tekintjük) mert nem gearre honorra xpre meg a többi hülyeségre megyünk, kiélvezzük (RPsen) a játék minden egyes részletét. Alapítani is fogunk (már megvan a "toborzólevél") egy klánt, egy RP-s közösséget. Alapsztorival, kitűzött céllal stb.. Alliance oldalon, humanok vagyunk de szerintem ez mellékesebb.

Ui.: Egyszer kilettem osztva hogy a wow nem szerepjáték (mmorpg !!! rpg= ROLE PLAY GAMING) és még ha sokan nem is úgy játsszák, szerintem bármelyik játékot lehet szerepjátékosan játszani. Akit érdekel írjon ide.


2011. okt. 17. 22:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!