Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek kedve csatlakozn...

Van valakinek kedve csatlakozni? Talán így nagyobb a motiváció.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, szeretnék 8 kilogrammot lefogyni meglehetősen gyorsan, radikálisabb diétával. Heti min 5x úszom, de ezen felül szeretnék a közeljövőben más sportokat is kipróbálni, akár alkalmi szinten. :) Pl kangoo, vagy más tornák, akár valamilyen futóedzőtervet végigcsinálni. 165 cm vagyok, és 62 kg.

Nincs kedve valamilyen hasonlókorú lánynak "fogyipartnernek" lenni. Akár többen is, és igazából csak annyi lenne, hogy emailen vagy valahol minden este elmeséljük, hogy bírtuk aznap. Mindegy hány kgról indulsz, vagy mi a terv, egyszerűen csak jó lenne, vkivel megosztani, vkinek "felelősséggel" tartozni :P Itthon nem akarom mondani, mert egyszer már belebuktam, örülnék, ha ők vennék észre az eredményt:)

Most nagy akaraterő van bennem, szóval ha valakit érdekel, írjon ide, és elérhetőséget cserélünk :)


2011. aug. 24. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
én benne lennék. a paramétereink ugyanazok csak én 61 kg vagyok. ha gondolod írj privátot és megadom az msn címem:)
2011. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ti nem is vagytok kövérek.. =) Sőőőt... De azért drukkolok nektek! =)
2011. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is benne vagyok. :) Írj egy privit, kérlek. :)
2011. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!