Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Battlechest...

World of Warcraft Battlechest mellé kapott 30napos kódot egyből felbírom használni? Vagy csak akkor, ha feltöltöm egy 60 napossal és akkor lesz 90 naposom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor beírod a serialt az acchoz, már megy a 30 nap.
2011. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez biztos? mert sok helyen mondták, hogy ahhoz hogy aktivizálódjon, kell egy 60 napos vagy bankkártya szám. :/ akkor most mi az igaz??
2011. okt. 19. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
én regeltem battlenetre, játszottam 8 napot a triallal, aztán megvettem a gamet, beírtam a cd kulcsot, utána asszem akart kártyát a fizetéshez, de nem adtam meg, gamecardot meg nem is akart, viszont aktiválódott az accountom, teljes verzió lett, és pörgött benne a 30 nap játékidő. amugysem vészes, nem fogják ellopni a kártyád. én már ezerszer vásároltam vele neten, mégsincs bajom :D csak tudd hogy megbízható az adott oldal, bár a steam és a blizzard eléggé az.
2011. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!