Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ban nem müködnek az...

Minecraft-ban nem müködnek az admin parancsok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minecraft 1.8 tört szervert futtatok és játszok rajta ugyanazon a gépen és ketten vagyunk a szerveren. nem bukkitos nem hamachis. nincs whitelist de mikor beirom például hogy: /give (nevem) 32 64

nem történik semmi :( mit tegyek vagy hogy érzékeltessem a játékkal hogy én vagyok az admin és müködnie kell? :DDDDDDD idegesit na :D help please!!! :D


2011. okt. 20. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyan tudsz futtatni tört szervert hamachi és bukkit nélkűl? o.O Esetleg nem a singleplayert hiszed szervernek? Mert ott optionsban egyszerűen át kell rakni creative modba. Multiplayerben pedig a /gamemode (név) 1 paranccsal tudod átrakni magad creative módba így nem sebződsz nem éhezel, tudsz repűlni és az inventorydban megtalálható lesz az összes cucc.
2011. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valahol a server fájlok között van egy konfigurációs, vagy operator faszt udja mi, a lényeg hogy operátornak kell be írni a neved
2011. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első: nem bukkit nem hamachi és nem single player :D

2. köszi

2011. okt. 21. 19:09
 4/10 A kérdező kommentje:
nemtalálom help és az első válaszoló : gamemode (név) 1 parancsa sem mőködik help :((( o.O
2011. okt. 21. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


ops.txt-t kell módosítani

2011. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
angol tudásom nemvalami szám. segits lécci. megvan atxt fájl és oda mit kell beirni? (tudom hogy azt hogy operator legyek) de hogy? mit? /op (playername) az ugy jó?
2011. okt. 24. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, hha jól tudom a txt alapból üres. egyszerüen beírod a neved amivel bejelentkezel. de 100%ig egyezzen, minden kis nagybetű fos számít. és akk elvielg jó lesz
2011. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

amm a nevedet kell beleírni a mappába.

és amm ink csinálj bukkitos szerót, mert abba lehet plugiokat is telepíteni.

:)

2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ZSIGMONDx válasza:

ha hamachi-s szerver akkor ott a szerver könyvtárában kell legyen egy olyan,h *ops*

abba ird be a nevedet és azután leszel csak admin

2012. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Admin-op parancs(Admin-opt adsz neki): "/op (név)" vissza csinálás (hogy nelegyen Admin-op): /deop (név)
2015. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!