Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a játék neve? Volt...

Mi lehet a játék neve? Volt egy számítógépes játékunk. De nem tudom mi volt a neve. Ha van bármi tippetek kérlek írjátok le! Nagyon köszi.

Figyelt kérdés

Régebben volt egy játék a gépünkön.Sajnos nem tudom mi a játék neve:( Viszonylag régi pár éves játék.

Nagyjából erre emlékszem:

Az emberkék piros kék ruhákba voltak,(a két csapat) ha ledöntöttük a házukat akkor nem csináltak semmit és a lábbuk turták a földet:))

És úgy lehetett terjeszkedni hogy épületeket raktál le és akkor kijebb ugrott a vonalad.És asszem 3katona féle volt a kardos a lándzsás és az ijász.És a fegyvereket külön legyártottuk csináltunk embereket amik eredetileg parasztok voltak de ha oda küldtük fel vették a fegyvert.Nagyjából ennyire emlékszem:)

Nagyon szeretném meg tudni melyik játék lehet:)

Ha bárkinek van valami tippje írja be .

Nagyon köszönöm


2011. aug. 6. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán valamelyik Civilization...
2011. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
age of empires3 vagy kossaks!Nekem is megvan nagyon jó játékok!
2011. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán settlers 1/2
2011. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a settlers 3 volt. Nagyon köszönöm!:D
2013. jan. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!