Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány akivel randevúm lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel randevúm lesz nagy "Twilight" rajongó! Mit kell tudnom erről az egészről úgy nagy vonalakban? 18F

Figyelt kérdés
Lesz randevúm egy olyan lánnyal aki hatalmas Twilight rajongó (még nem volt barátja) s szerintem nem ártana felkészülnöm egy picit ebből az egészből, hagy legyen boldog hogy tudok valamit a kedvencéről! El tudnátok magyarázni az alap dolgokat erről a film drámáról? Mar volt barátnőm egy évig, szóval nem tapasztalatlanul ugrok neki az egésznek, akkor is előnyömre vált hogy olyanról (is) beszélgettünk amit meg ö szeretett! (Star Wars)
2011. aug. 24. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nézz utána a neten fogalmam sincs mi ez a sz*r...
2011. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed meg a filmeket?:)vagy olvasd el, de a film gyorsabb. úgy egyszerűbb lenne. Vámpíros történet. nem lettél okosabb, mi? úgyis kiszúrja, ha nem láttad, nem érdekel téged, csak utána kérdeztél. inkább ajánld fel neki, h szívesen megnéznéd vele a filmet, így legalább megvan a következő randi program:) sok sikert!
2011. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a főszereplő (Bella) találkozik egy vampirrál és szerelmes lesz belé, de ők nem tudnak teljes kapcsolatot létesíteni, mert Edward (Bella vámpíra) nem tudja tűrköztetni magát, és fél hogy átváltoztatja Bellát vámpirrá, amit ő nem akar. De Bella igen. Edwardnak van egy vámpir családja, amely 7tagból áll (Edwarddal együtt), de mostmár 8 mert Edward és Bella összefognak házasodni.
2011. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

van benn egy helyes fiú az pattinszon, az egy vámpír.

Összejön egy csajjal akit bellának hívnak. De a bellára hajt közben egy medvedisznóember vagy mi...

2011. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

9 44


Nem szoktam filmeket nézni mivel inkább helyette írom a regényem vagy rajzolgatok, valamint a hobbijaimmal foglalatoskodom! Egyébként a volt barátnőmmel viszont néztünk közösen filmet

2011. aug. 24. 09:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényege hogy a csaj nem tud választani egy hulla meg egy kutya között...:D Amúgy tényleg jobban jársz ha megnézed a filmet. Egyébként meg nem hiszem, hogy ezen fog múlni...
2011. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Második 9 44


Tehát akkor a főszereplő pasas és egy csaj szerelméről szól az egész, amiben szerelmük útjába a vámpírság áll? Akkor ez amolyan romantikus sztori

2011. aug. 24. 09:50
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi felkészülne a kedvencemből (mind1, hogy film, könyv, zene vagy hobbi) örülnék neki, de annak nem ha úgy készül, hogy nem érdekli. Az megint más ha fingja sincs az egészről és felajánlja, hogy nézzük, hallgassuk, csináljuk ezt és ezt közösen, mert kíváncsi. Ez volt a párommal is. Inkább hagyta hadd én mondjam el. És érdekelte az én hobbim (ami igazából a szakmám, mert fazekas vagyok, de csak itthon tudom csinálgatni). Szerintem ez célravezetőbb.

:-)

22/N

2011. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy romantikus sztori. :) 4 része van.
2011. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nézd meg a filmet! Beírod youtuba hogy alkonyat part1 magyarul.Aztán partról partra mész.
2011. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!