Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Heroes 6 miért nem működik?...

Heroes 6 miért nem működik? (lent)

Figyelt kérdés

1.Letöltöd & kicsomagolod!


2.Telepíted a redist mappa tartalmát!


3.Az Ubisoft mappát, a Program Files-ba másolod!


4.Nyisd meg a SetUp.reg regisztrációs bejegyzést szövegszerkesztõvel!


CTRL + H


felülre másold be: D:\\Games\\RPG\\Might & Magic Heroes 6


alulra írd be: Ahol neked megtalálható a játék! Például: C:\\Pistike\\magic6


Fontos, hogy ügyelj a dupla-zárójelekre!


[Összes Cseréje] gomb !


Elmented, majd kilépsz!


5.Dupla katt a SetUp.reg fájlra, [IGEN] [OK] !


6.Elindítod a Heroes 6.exe-t, majd a megjelenõ listán lévõ játékra 1x kattolsz és már indul is!


Így volt leírva torrenten az útmutató de bejön 1 kis kép középen (angyal /ördög) és tölt... gép igény jó telepítésnél sem rontottam el semmi szerintem... akkor mi lehet a baj?


2011. okt. 28. 16:26
 1/4 anonim válasza:
az vele a baj hogy egy nagy kalap szar az egész amiket feltöltenek az oldalakra kb. 100 gépből 1 gépen ha indul vedd meg vagy várj még pár hónapot hogy felrakjanak normálisan
2011. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 te kretén válasza:

sok a hackelt játék manapság nincs más megoldás:

1:megveszed

2:keresel még letöltő linkeket (ne a LETOLTOKOZPONT-ról)

3:ez nem megbízható de esetek 40%-ban működik. keresel multyplayeres vidiket a heroes 6-ról de olyanokat nézz ahol letöltő link is van

2011. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Major Péter válasza:

Hali!


Nem tudom aktuális-e még a válasz remélem segíteni fog meg másoknak is.


Nekem is ez volt a gond hogy csak töltött és semmmi...


A baj hogy nem a telepített helyről indítaná a játékot így nem is tud semmit csinálni.


Megoldás:


1.Letöltöd


2.Telepítesz mindent játék+segédprogramok (2 van)


3.Majd Crack


4.Windows 7 esetén (gondolom sokmindenkinek ez van) Startmenü-keresőbe beírni:regedit-HKEY_LOCAL_MACHINE-SOFTWARE-WOW6432-Ubisoft (vagy Black Hole ilyet is láttam már)-Might and Magic Heroes VI a (lényeg keressünk meg a játékunk mappáját)


5.Itt találunk fájlokat ebből 2-re van szükségünk.


6.A DataPath-ra dupla klikk és az azonosító érték mezőbe bemásoljuk ahol a játékunk data mappája található nálam jelenesetbe így néz ki D:\\Might & Magic Heroes VI\\Data

majd OK


7.A másik az InstallPath nevű alany az eljárás ugyan az csak a szövegmezőbe a játékunk mappáját másoljuk be jelenesetbe nálam D:\\Might & Magic Heroes VI

majd OK


8.Így ténylegesen a telepített helyről fogja beolvasni a indítanivalót:D


9.Nálam ez így működött remélem tudtam segíteni:)


10.Jó Játékot BB

2011. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én megvettem a heroes 6 ot jáccotam vele de le lett törölve, aztán ujratelepítettem de nem fogadta el a ccd kulcsot mit csináljak
2012. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!