Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 füles használata...

Trollololo kérdése:

Xbox 360 füles használata játékokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! vettem egy Xbox360 Slim 250gb-t, kaptam hozzá egy [link]


ilyet.

az lenne a kérdésem, hogy meg lehet-e oldani hogy a fülesből szóljon a játék? jelen esetben pl. L.A. Noire


a válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 28. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem, mivel az egy headset. Fülest vagy a tv-dre tudsz kötni, vagy még a vga kábelhez tudsz 5,1-es fülest kötni, bár asszem az a kábel nem alaptartozék. Esetleg az AV kábelhez is rá tudod kötni, ha veszel egy Rca-Jack kábelt, és a hangot (piros meg fekete asszem) nem a tv-dbe kötöd, hanem az átalakítóval a fülesbe.
2011. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, néztem gaming headseteket (turtle beach) boxhoz, csak az abaj hogy qrva drágák xD
2011. okt. 28. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, viszont kurta jók is. Nekem Sharkoon digitális 5,1-es van, de olyan durva, mintha valami moziban ülnél. Végül is csak egyszer kell beruházni rá, de tényleg nem olcsó, úgyhogy meg kell gondolni.
2011. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen :D na mindegy... lehet hogy majd tv-t veszek (maaajd jó sokára) és akk a boxot átdobom a szobámba
2011. okt. 29. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!