Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol van a the sims 3 állatok...

Hol van a the sims 3 állatok játékban a legtöbb esélyünk egyszarvúval/unikornissal találkozni?

Figyelt kérdés
vizekről, erdőkről hallottam,de pontos közterületeket mondjatok légyszi ! ha tudtok...
2011. okt. 29. 10:58
1 2
 11/20 anonim válasza:
Hát én erre azt mondom hogy nekem már 5 unikornisom van.Én úgy fogadtam be őket hogy (első unikornis nekem is azt írta amit neked)össze barátkoztam állattal/emberrel sokkal és engedte.De most van 4 hímem és 1 nőstényem és még 1 állatom lehet és én szeretnék 1 kis unikornist csak nem mennek be a boxba mert azt írja hogy ebbe a boxba csak 1 ló meg 1 csikó fér be :( mit csináljak?
2011. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne úgy próbáld, hogy mindkét lovat a boxba küldöd, hanem egyik lóval kattints a másikra, és romantikus --> utódnemzés.
2011. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
De jóóó. Szóval ha egy unikornist befogadok attól függetlnül három naponta jön még másik is?:O EZ NAGYON TETSZIK:D egyébként már én is befogadtam de kóddal. Viszont én is pároztattam őket, azonban nem értem, a lovaknál nem irja ki,hogy vemhes vagy valami, hanem csak egyszer születik egy kiscsikó vagy ez hogy van? Mert már 3x pároztattam egy rendes lóvat az unikornissal és még se történik semmi.
2011. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Pár nap múlva kiírja hogy vemhes(ha sikerült teherbe ejteni).Sikerült azt nem tudom hogy de sikerült!!!Egyszer csak bementek és már terhes is az unikornisom!!!
2011. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
és mi a befogado kód?
2011. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Nekem egyszer jött egy a telkemre, csak akkor pont nem voltam a gépnél :(
2012. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Beírod a családnál hogy testingcheatsenabled true aztán lenyomod a shiftet és katt az unikkornisra és ott lesz hogy hozzácstolás a családhoz.

Nekem már 6 unim van.

2012. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 gumilabda ***** válasza:
Milyen kóddal fogadtad be? MOND MEG LÉGSZIKE!!!!!!
2012. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hali! Nekem csak úgy sikerült hogy használtam a testingcheatsenabled true kódot. Pedíg az elött össze barátkoztam sok sok állattal még 3 szeliditett vadlovam is volt. az utszáról hozott kutyám csak 2 volt macskám pedig 4 de úgyse engedte.És ezért használtam a testingcheatsenabled true kódot ezzel sikerülni fog ;)
2014. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
5 % esély
2015. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!