Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerinted milyenre sikeredett...

Szerinted milyenre sikeredett a Battlefield 3 végleges verziója?

Figyelt kérdés

Hello!


Arra lennék kíváncsi hogy ti mit gondoltok a végleges verzió és a béta verzió közti változásokról. Mi az ami új és tetszik vagy mi az, ami nem!


Nekem tetszik minden, leszámítva hogy szerintem a sebzést hagyhatták volna úgy amilyen a bétában volt. Nem igaz hogy 5x kell sniper-rel belelőni az emberbe hogy megdögöljön!


2011. okt. 29. 12:16
 1/4 asmosys válasza:

A game jó, szerintem.

Alap sniper max 2 lövés vagy tessék fejre menni. Akkor azonnali. :)))

2011. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nem teljesen a béta és végleleges közti változtatás de érdemes elolvasni

Több cikken azt írták hogy néhányan (nem battlefield elenzők!) megkérdőjelezik - köztük egy SAS és egy SWAT kommandós - az állítólagos 100% élethűséget.

A játékosok szerint a grafikában vannak kifogások, néha nagyobbak és a tipikus Battlefield élmény se lesz a régi köszönhetően a gigantikus pályáknak és a mapok betöltése még a jobb gépeknek is nagy kihívást jelentenek és nagyon sok bug is most derült ki amin már nemigen tudnak javítani.

A SWAT-osok szerint pedig ( amit a Bf-esek is megerősítettek) a fegyverek tartozékai mint pl. a lámpa vagy a lézer mindig világítani fog így a snipereknek lehetetlen észrevétlenül mozogni, az éjszakai pályákon pedig mindenki számára idegesítőek lesznek ezek. De ezekkel már nem igen foglalkozik a DICE...

2011. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne túlozz, én is olvastam azt a kritikát és csak SWAT-ról volt szó.Amúgy a lámpát,lézert ki lehet kapcsolni az alapértelmezett T betű lenyomásával.Egyébként én meg a USMC -ben szolgálok, a bátyám meg a Spetnaz-ban.elhiszed?
2011. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ne haragudj de sajnos nem :D
2011. nov. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!