Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemtudnátok nekem mondani...

Nemtudnátok nekem mondani olyan játékokat, ami hasonlít BFBC2, vagy CoD4 hez? CoD4 50-70 fps el megy.

Figyelt kérdés
Nem olyan nagy a gépigény, de azért élvezhető játék, és tűrhető grafika? Tudom hogy ha nincs annyira jó gép, ez sem lehet meg mindig ezért ritka az ilyen játék, de ha mégis tudtok,akkor ötleteket létszives! Bf2 részeiről láttam videókat,nem annyira tetszettek, szóval lehetőleg olyanokat kihadjhattok. És lényeg hogy a modern korban játszódjon, legyen singleplayer része is.
2011. okt. 30. 13:50
 1/6 László22 ***** válasza:
Ajánlani tudom a Brother in Arms játékot és ne állítsd be a cél keresztett úgy még élvezetesebb.
2011. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. nov. 2. 14:54
 3/6 A kérdező kommentje:
De aztis írtam hogy modern korban játszódjon, ez inkább II. világháborús,azokat a játékokat már abbahagytam
2011. nov. 2. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Battlefield 2142 (nemtom jó-e az évszám :))
2011. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem annyira értitek, leírom érthetőbben.

- Lövöldözős,katonás játék

- Jelenkorban játszódjon

- Alacsony gépigény

Amit mondtatok nemvoltak rosszak csak egyik sem felelt meg ezekhez:)

Cod4 hes hasonló, de lehetőleg ne bf legyen, mert abból csak a 2, 3 lenne jó, de 2-vel mostis játszok néha, 3 meg nemmenne el a gépemen..

2011. nov. 3. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondanám a Left 4 Dead et de nem tudom, hogy zombis jöhet-e... csak azzal az a baj hogy nagyon a multira van kiélezve, de van benne single is. Az is baj ,hogy már nem sokat játszák
2011. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!