Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mégsem olyan élethű a Battlefi...

Mégsem olyan élethű a Battlefield 3?

Figyelt kérdés

Több cikken azt írták hogy néhányan (nem battlefield elenzők!) megkérdőjelezik - köztük egy SAS és egy SWAT kommandós - az állítólagos 100% élethűséget.

A játékosok szerint a grafikában vannak kifogások, néha nagyobbak és a tipikus Battlefield élmény se lesz a régi köszönhetően a gigantikus pályáknak és a mapok betöltése még a jobb gépeknek is nagy kihívást jelentenek és nagyon sok bug is most derült ki amin már nemigen tudnak javítani.

A SWAT-osok szerint pedig ( amit a Bf-esek is megerősítettek) a fegyverek tartozékai mint pl. a lámpa vagy a lézer mindig világítani fog így a snipereknek lehetetlen észrevétlenül mozogni, az éjszakai pályákon pedig mindenki számára idegesítőek lesznek ezek. De ezekkel már nem igen foglalkozik a DICE...

(Ezzel nem a játékot akarom leírni (!!!) hanem csupám véleményeket várok nem baz*egezéseket.)


2011. okt. 31. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

A fegyveren a fénylő kiegészítőket a T betűvel ki lehet kapcsolni. A "battlefield élmény" pedig pont a gigantikus pályáknak köszönhető, hiszen ezek "csataterek", nem pedig a CoD-ban látott kis 20 méter széles pályácskák. Kijavíthatatlan bug meg nem létezik. MINDENT ki lehet javítani, csak idő és pénz kérdése. És innen jegyezném meg, hogy sem az SAS, sem a SWAT nem kommandós egység :)


Egyébként SENKI NEM MONDTA, HOGY A JÁTÉK 100% REALISZTIKUS. Ezt most szögezzük le. Realisztikus játékok az ArmA2, a Red Orchestra, az OpFlash meg a Project Reality. A Battlefieldek SOSEM voltak realisztikusak.

2011. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

1. Nincs olyan játék, ami 100% élethű, és soha nem is lesz.

2. A legtöbb új játéknál akkora a gépigény, hogy csak a legerősebb gépek tudják jól futtatni, ez gyorsan változni fog...

3. A Dice pont arról híres, hogy folyamatosan javítja a játékot, BC-2nél is még mostanában is voltak változatások ha egy pálya túl könnyű vagy nehéz volt. Minden kiegyensúlyozatlanság korrigálva lesz idővel, ebben biztos vagyok.

4. A battlefield élmény valahogy nekem is hiányzik.

Egyelőre nem tudom pontosan mi az oka, de a BC2 sokkal nagyobb móka volt.

2011. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem teljesen realisztikusak mert bc2 fan vok de a battlefield 3-nak ezt ígérték
2011. okt. 31. 19:40
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és még az az elsőnek hogy szó szerint gigantikus pályák vannak és gyalog nem egy élmény lövöldözni rajta mert a játékosok be se töltik a játékteret , persze járművel jó lehet - de aki nem szereti....
2011. okt. 31. 19:43
 5/9 A kérdező kommentje:

itt a swat-os link [link]

(csak egy része az írásomnak )

2011. okt. 31. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mint mondtam, ha teljesen realisztikus játékot akarsz, menj ARMA2-zni. Egyébként akkor megismétlem mégegyszer: A T betűvel ki lehet kapcsolni a lézercélzót és a lámpát, szóval az állítólagos SWAT-os emberke hülyeséget beszél. Egyébként én meg orosz Szpecnyaz-os vagyok, elhiszed nekem?
2011. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Spetsnaz amúgy.

utolsó nagyon nagy BF fan lehet hogy nem tudja elviselni hogy vannak benne hibák:)

2011. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
el bírom viselni, csak akkor ne ígérgessenek ha nem tudják teljesíteni azt !!
2011. nov. 2. 07:57
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

De értsd már meg, hogy baromság, amit írtál.

Nem világít folyamatosan sem a lámpa, sem a lézerirányzék.

Persze vannak más hibák, de ez konkrétan k*rvára nem az. :D

2011. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!