Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 5 immár 100%, hogy a...

A GTA 5 immár 100%, hogy a San Andreas állam béli Los Santosban fog játszódni, de van arról bármi hír, info, hogy San Fierro, és Las Venturas is helyszanként fog szolgálni a játékban?

Figyelt kérdés
Ha belegondoltok, a GTA San Andreasban megismert tájat, és helyszíneket nem lehet megváltoztatni, és már a GTA 4-ben is több utalás volt pl.: Las Venturasra is, ami arra utal, hogy ezek a helszínek sem számítanak egyszer, s mindekorra elfeledett helyszínnek. Mindenki örül, hogy a GTA legnagyobb sikertörténetének helyszínére visszatekintünk egy újabb történetszál erejéig, de nem fájna a szíve senkinek, ha nem lehetne elmenni a régi, ismert helyszínekre, vagy mert egyszerűen kihagyják a játékból, vagy mert valami ürüggyel elzárják Los Santostól (és most nem a szokásos játékmenet közben megnyíló hidak esetéről beszélek). Szerintem ebben az esetben nem lehetne teljesnek mondani a játékot, de persze nem szabad elhamarkodottan ítélkezni. Kinek mi a véleménye erről?
2011. nov. 4. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, San Andreasban fog játszódni. Ha le állítod a videót akkor amikor megy az autó a rendszámtáblán látszik, hogy San Andreas. Los Santos biztos benne lesz, a többi nem 100.
2011. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

En ugy hallottam, hogy csak Los Angeles-ben lehet majd jatszani.

En nem is banom...amugy is imadom azt a varost:D

2011. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már hivatalos információk is kint vannak erről. Csak Los Santos és környéke lesz benne (tengerpartokkal, hegyvidékekkel, összeségében nagyobb lesz a Gta 4-nél a terület), de San Fierro és Las Venturas sajnos nem lesz benne.
2011. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül örültem, amikor kiderült, hogy Los Santosban fog játszani, mivel messze a San Andreas a kedvenc GTA-m eddig, és már annyiszor rágondoltam arra, hogy mekkora királyság lenne, ha megcsinálnák a San Andreas a GTA IV motorjával. Erre megkapjuk, mégha nem is ugyanabban a formában. Los Santos világa még a GTA IV Liberty City-jénél is jobban fog élni (lásd: trailer), nem lesz annyi üresjárat a város utcáin, úgyhogy ezért cserébe még el is lehet fogadni San Fierro és Las Venturas hiányát. Már csak azért reménykedem, hogy a videéki rész is elég nagy legyen, és ne csak egy éppen, hogy bejárható tanyarész. Legyenek újra traktorozó és kombájnozó parasztok. Múlt héten vettem meg az Xboxomat, már csak ezért megérte megvenni, hogy fél vagy 1 évvel korábban tudjak vele játszani, mint PC-n.
2011. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sebaj, sa ba amugyis utáltam san fierrot és las venturast :D
2011. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentet, nekem azért fájna a szívem San Fierroért és Las Venturasért, de azért ha jobban belegondoltok (és megnézitek San Andreas térképét), azért feltűnő, hogy a 3 térség mennyire egymásra van nőve, mennyire közel vannak egymáshoz, sőt a tanyavilág egy igen jelentős része nem is Los Santos-féle területen van, hanem San Fierronál, kezdve a hegységekkel, a szántóföldekkel, sőt még CJ repülőtere és a sivatag sem ott van... Egyébként a GTA San Andreas egyáltalán nem aknázta ki a Las Venturasban rejlő lehetőségeket, a kaszinók meglehetősen hangulatlanok, és a szerencsejáték sem izgalmas. Sokkal jobban is fel lehetne építeni az egész térséget, minden szállodát és kaszinót normálisan meg lehetne csinálni. Én személy szerint egyébként San Fierrot kedvelem, úgyhogy nekem annak hiánya fájna legjobban. Remélhetőleg, (amennyiben a GTA 4 elvei szerint készítik a történetet) lesz még 2 játék, ami a másik 2 térségben fog játszódni, és amiket az EFLC-hez hasonlóan kicsit később 2 kiegészítő formájában fognak kiadni.
2011. nov. 5. 01:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Las Venturas nekem is hiányozni fog egy kicsit. Azonban abban is biztos vagyok, hogy nem egy az egyben ugyanazt a Los Santost fogjuk megkapni, hanem egy sokkal kidolgozottabbat. Úgy néz ki visszatérnek a házvásárlások, autótuningok, és ha megnézed a trailert, hihetetlenül interaktívnak ígérkeznek a városlakók (csaj megnézi a kocsit, a kocogók után visszafordul a két csaj és egymás fülébe suttognak, stb). Jó lesz ez, én nagyon várom, a Rockstarban még nem csalódtam, tudom hogy olyat fognak letenni az asztalra, ami után nem lesz hiányérzetem a két város miatt.
2011. nov. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A videóban tényleg "csak" Los Santos szerepel (kivéve, ha a hegy a Chiliad, mert az már San Fierro területe, ha jól emlékszem), de azt hiszem egy LA méretű város megjelenítése is elég meló lesz a Rockstarnak. Arról nem is beszélve, hogy így még mindig lesz helyszín az új részeknek (külön San Fierro és Venturas). Bár azon se lepődnék meg, ha már most terveznék egy ázsiai vagy európai helyszínt - csak a változatosság kedvéért.:)
2011. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én elméletem az, hogy LV és SF vagy DLC formájában ,vagy akár egy teljesen új részben, de mindenképp benne lesz. Egyébként ne kedvetlenítsen el senkit, ha mégis marad csak LS, mert szvsz hatalmas bejárható terület lesz.
2011. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
aszondják a rockstarál hogy nagyobb lesz mint a iv területe :D
2011. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!