Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamilyen új lövöldözős...

Valamilyen új lövöldözős játékot akarok venni csak nem tudok választani?

Figyelt kérdés
Csak a medal of honor ,call of duty ,battlefield-en kÍvül.
2011. nov. 6. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Rage, jó, hangulatos, egy kis grafikai hibával, de az szerintem csak kevés embert zavar.


Bulletstorm, bár megvenni nem érdemes, 3-4 óra után megunod, de az a 3-4 óra játék elég élvezhető lesz.


Crysis 1/2, az 1 ha szereted a sandbox játékokat, a 2 meg már csak kötött pályás, nekem mondjuk egyik sem jött be.


Deus Ex, jóféle steampunk játék.


Bioshock, állítólag nagyon jó és hangulatos.


Far Cry 1-2, 1 nekem jobban bejött, de a 2 sem lett rossz, állítólag valaki vagy utálja vagy imádja, mindkettő sandbox játék.


Fear, az első kettő rész úgy tudom még elég ijesztő is volt.


Max Payne, hatalmas játék, ez is ijesztő ha jól emlékszem.



És mivel nem írtad, hogy FPS, csak hogy lövöldözős, ezért pár TPS-t is írok:

Dead Space, Red Dead Redemption, GTA IV, Resident Evil


Ha Xbox360:

- Halo

- Gears of War (TPS)


Ha PS3:

- Resistance

- Killzone

- Uncharted (TPS)

- Socom (TPS)

- Metal Gear Solid 4 (TPS, mellesleg a létező legjobb játéksorozat tagja)

- Ratcet & Clank (TPS)

2011. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz nagyon és ps3-ra kelletek de megvan a resistance3,killzone 3 ,es a ratchet and clank all 4 one ,most a uncharted 3 pályázok mégecer is nagyon kösz
2011. nov. 6. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Uncharted 1-2-t is végigvinném elsőnek, ha még nem volt meg.

Bár nem teljesen függ össze a sztori, csak össze leszel zavarodva, hogy ez meg ki.

Meg a 3 a trilógia legjobbja, szóval inkább kezdeném az első kettővel sorba, mert különben a 3-hoz képest csalódnál az első 2-be (hiába 10 pontos mindkét rész).

2011. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!