Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a Call of...

Miért nem működik a Call of duty4 multiplayere?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy megvettem a játékot. Felraktam és 1 szerveren ki is próbáltam úgy hogy csak a cod on belül mentem a multira és ot választottam 1 szerót. de aztán xfiren akartam magyar szervereken játszani és 1.7 es patchet kért. Jó oké, letöltöttem és fel is telepítettem erre meg ha rá megyek 1 szerverre ezt írja ki: Run In Safe mode? ott rá megyek arra hogy igen akkor bejön az elején az a zöld kép és ezt írja utána 1 Error nevü ablakban hogy: Couldn't load image loadscreen_mp_broadcast_small' Fogalmam sincs hogy ez mi lehet... Kérlek segítsetek. Jah és annyit még hogy a letöltött és már telepített Patchet hogy lehet letörölni? (ha egyátalán le lehet...) A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 7. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is: A safe mode az azt jelenti hogy korlátozott, arra ne nyomj mert lehet hogy a szeróban egy ott lévő de nem látod autóba futsz, röviden ott van csak te nem látod. Másodszor: Kikeressed a patchet, kitörlöd aztán a lomtártban is kitörlöd, így nem fog hellyet foglalni(sztem), nem kell magyar szeróra fel menned mert anélkül is találsz magyarokat össze-vissza.
2011. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a multihoz kell az 1.7 patch, ne torold ki, es probalj ki tobb szerot
2011. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!