Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC vagy inkább xbox 360?

PC vagy inkább xbox 360?

Figyelt kérdés

Hello! Leginkább játszásra kellene, tehát melyiket érdemes erre a célra megvenni ?

A másik pedig, hogy eddig számítógépem volt és ha xbox-ot veszek akkor mit kezdjek a még meglévő pc játékaimmal ?


2011. nov. 8. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

De rohadt uncsi ez a kérdés.

Ti tényleg nem tudtok olvasni? Akkor minek tesztek fel egyáltalán kérdést? 1 milliószor szerepelt már pontosan ez a kérdés ezen az oldalon.

A pc játékaiddal pedig xboxon egész pontosan semmit nem fogsz tudni kezdeni.

2011. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 éve konzolra váltottam, mert besokalltam a pc problémáktól, ha játékról volt szó. Nem bántam meg, valószínű már soha nem is fogok pc-n játszani. A játékaiddal meg nem kell semmit csinálni, tartsd meg, attól még nem kell eldobni a pc-t, mert konzolon játszik az ember, max fejleszteni nincs értelme tovább.
2011. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én eddig is pc-t használtam.

De egyre inkább azt látom, hogy a megjelenő játékok 80%-a először konzolokra jelenik meg és csak aztán pc-re.


Sajnos ezzel az a hiba, hogy a konzol portok nem használják ki a pc által nyújtott konfigurációs lehetőségeket. :(

Ha anno meg tudtam volna barátkozni a kontrollerekkel, akkor most én is inkább csak konzolon játszanék.

Az biztos, hogy a konzolnál nem lenne probléma a különböző megjelenő játékok gépigény elvárásokkal.


Ha teljesen át akarsz térni az xbox-ra, akkor javaslom, hogy add el azokat a játékokat amelyeket már úgy sem fogsz használni.


mivel biztos, hogy a pc-d erősen a háttérbe fog szorulni.

2011. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :D
2011. nov. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!